Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen egy komoly kapcsolat...

15 évesen egy komoly kapcsolatban ha elveszti a lány a szüzességét az korai?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 16:47
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én is 15 éves voltam és akk már együtt voltunk 10 hónapja!!Ez már elég komoly nem??

És nem bántam meg egy cseppet sem!!Ha neked korai volt akk mért akartad de ha meg nem számított nálad korainak akks emmi baj!!!:D

2011. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

amúgy egyáltalán nem korai, ha tényleg komoly az a kapcsolat...

Én 14 éves voltam amikor a 17 éves pasimmal elveszítettük a szüzességünket, 4 hónap után.

Csak úgy hozzáteszem, hogy több mint 3 éve együtt vagyunk, és az akkori pasim már a vőlegényem és mikor befejezem a sulit meglesz az esküvő is és igen is lehet ilyen fiatalon valakinek komoly kapcsolata.

2011. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Utolsónak gratulálok (:

Szép az ilyen kapcsolat manapság (:

2011. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

bizonyos szempontból igen, de végülis semmi probléma nincs ezzel csak használjatok gumit!


kislányom figyelj te tudod

2011. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én is 15 voltam, teljesen érett, testileg-lelkileg, kívántam, akkor miért vártam volna?:) szerettük egymást, nem bántam meg.
2011. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Igen, határozottan korai.
2011. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen nagyon korai. Akik most kommenteltek ide h ok 14 15 évesen vesztették el azoknak gratulálok. Büszkék lehettek magatokra nagy szemeteszsákok vagytok. Es nem sertesbol de ez az igazság.
2016. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!