Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hátrány, ha egy...

Szerintetek hátrány, ha egy 35 éves pasi még szűz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Akkor pakold fel magadat gumival és menj el 1 luxuskuv@hoz.És ess rajta túl.
2010. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
nem, előny bmeg.................ha katolikus pap vagy......egyébként kevésbé az...
2010. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Uh.. Nálam igenis hátrányt jelentene és elmondom miért. Ha egy teljesen egészséges (testileg, szellemileg) pasi 35 éves korára nem talált magának egy nőt..Akármilyet, csak egyetlenegyet.. Akkor ott már nagy gáz van a pasival. Egy párt mindenki tud találni magának, kivéve akkor ha vagy tényleg iszonyatosan csúnya, vagy valamilyen testi vagy szellemi fogyatékossága van (ezzel nem nézem le a fogyatékossággal élőket, csak nekik érthető ha kicsit nehezebb párt találni, ugyanis nem mindenki tolerálja a dolgokat).

Úgyhogy ha te vagy ez a férfi akkor veled valami gáz lehet hogy még nem sikerült senkit találnod, ugyanis ennyire peches nem lehetsz hogy ennyire elkerülnek a nők..

2010. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt tudnia senkinek...neked nincs szűzhártyád és nem lehetsz szűk:)
2010. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Pff, én még csak 18 vagyok, de már előre látom, hogy majd mikor 35 leszek, ugyanitt fogom ezt a kérdést feltenni, mivel addigra tuti elfelejtem az erre a kérdésre adott válaszokat... (nem mintha nehéz lenne: ciki...)
2010. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szomorú, hogy idáig süllyedt a világ.

Azért, mert valaki még ennyi évesen szűz, azt nem jelenti, hogy ő egy csökkent értékű ember.

Látatlanban valakiről olyasmiket írni, ami lehet, nem is igaz róla, bunkó dolog.

Kedves Kérdező! Azt tanácsolom, hogy ha vannak barátaid, velük, élőben beszélgess az ilyen dolgokról, mert ez az oldal eredetileg azért jött létre, hogy egymáson segítsünk, de ahogy láthatod, néhányan azt arra használják csak, hogy a másikat kiröhögjék, megbántsák.


Kívánom, hogy találd meg a párodat!

2010. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze ,hogy hátrány,de leginkább önmagadnak az,mert ha nem éreznéd annak,akkor nem kérdeznéd. Sajnos az idő gyorsan telik és felnőtt korban amúgy is nehezebb ismerkedni bizonyos embertípusnak .Szerintem ne ezen gondolkodj,hanem azon,hogy mi az,ahol úgy tudsz ismerkedni,hogy előtt megszeressen és már ne zavarja ez a dolog. Persze mondani könnyű, de próbálj szakkörökre ,vagy valami olyan helyre járni,ahova nők is járnak.Ne gondolj előre, elég egy lépés egyszerre.


Egyesek szerintetek mégis hogyan ne legyen szűz,ha pont azért dobják,mert szűz??? Ha elmondja az a baj,ha nem ,akkor meg az,hogy nem őszinte???

2010. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány. 2db ilyet is ismerek, egyik 27 éves, a másik meg több az olyan 33 körül van, de egyiknek se lesz nője soha, pedig jó pasik. És a 27 évesnek a farka is nagy állítólag...


Mondjuk ha én nyomulnék valamelyikre engem nem tudnánmak csak úgy lerázni, azért mert paráznak a nőktől, én tuti elvenném a szüzességét :)

2010. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Peston ***** válasza:
80%
Ezt a kérdést tényleg fel kellett tenni? Ez gyakori kérdés? Nem, nem gáz, egyenesen világbűn, kitör emiatt a III. világháború, és mi indítjuk a "Nőt keresünk" hadműveletet.
2010. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

A férjem 29 éves volt, mikor "elvettem a szüzességét".


Parázott, nem merte elmondani, de azért kiderült...nem gáz szerintem. Csak türelmes, rendes lány kell hozzá. Akivel hosszú távra is lehet tervezni.


Nálunk a miből lesz a cserebogár effektus van :D Magyarul a lemaradását bőségesen bepótolta. S a világ legjobb apukája lett!


Nem értek egyet, hogy bármi baja lehet. Nincs megfelelő érzéke a kapcsolatok építéséhez és valljuk be a mai nők annyira feminimek, hogy szinte rámásznak a pasikra aztán dobják őket, vagy gúnyolják ha nem díszhím stb...a pláza qvákról nem beszélve.

2010. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!