Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Házasságig nem szeretnék...

Házasságig nem szeretnék senkivel sem lefeküdni! Van arra esély, hogy a barátom kitart mellettem addig? L/16

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 17:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Van, de minek?
2010. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az esély erre. Ez a világ már nem "olyan". Sajnos, de ez tény...
2010. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom kitart mellettem.:) De teszem hozzá ő erkölcsösebb és vallásos is.:) Nem vallás miatt csinálja egyszerűen tudja, hogy tényleg ez jó a kapcsolatunknak, de ezt persze a mai fiatalok többsége ezt nem fogja fel és most regélhetnék minek, de hosszú lenne elmagyarázni...:D
2010. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azzal szeretnék majd először,akit igazán szeretek,és ha képes addig várni,akkor ő is így fog érezni!
2010. dec. 14. 17:26
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
aztán majd jön a pofára esés, hogy nem működik a kapcsolat az ágyban, és erre vártatok éveket, hát nem tudom... szép dolog meg minden, és lehet azt mondani, hogy nem a szexből áll az élet, nem hát, de megtudja mérgezni a kapcsolatot...
2010. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány ezt komolyan gondolja és ezt kérné tőlem én tuti kitartanék, nem viccelek. De nekem ilyet soha egy lány se mondana. Viszont tényleg kevés srác mondhatná el, tényleg ilyen világ.
2010. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A szándék helyes, és én értékelem is, de nem "célszerű".

Persze helyes, hogy ne siesd el, nagyon helyes, hogy legyen "kapcsolat", bizalom, szerelem.

A házasság viszont megint egy másik dolog...

2010. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
Kovacsolas: nem volt pofára esés. Marha jó az ágyban, pedig 29 éves korunkig, az esküvőnkig vártunk egymásra. Bírom az ilyeneket, csak a szájuk jár aról, amiről halvány fogalmuk sincs, Hiszen nem próbálták még, hogy milyen, amikor az ember nem 14 éves éretlen gyerekként kezdi a szexet, hanem érett felnőttként.
2010. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
kedves utolsó, örülök nektek(ritka az ilyen hidd el), képzeld, hogy tudom miről beszélek... igaz 16 évesen vesztettem el, szerelmesek voltunk 6 évig éltünk együtt...
2010. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
58%
Hát lehet h kitart addig, de aztán 1 év múlva elváltok amikor kiderül h nem illetek úgy össze. Meg ha össze is illetek egy idő után úgyis kiváncsiak lesztek h milyen lehet mással,ez mindig így van szal ez nem lenne szerencsés. Amúgy meg házasság nélkül is szerethetsz valakit igazán nem ettől függ a dolog.
2010. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!