Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Tudom így kép nélkül nehéz, de azért leírnám.

Szóval én mindent megteszek a külsőmért,mégis keresztül néznek rajtam a fiúk. 158cm/55kg (tudom nem a legvéknyabb de így is már leadtam 15kg-t) hosszú sötétbarna haj,barna szem és szemüveg. Mindennap sminkelek, próbálok divatosan és az alakomnak megfelelően öltözködni. Mégis a pasik sz.arnak rám. Sokszor csak ámulok hogy nálam nagyobb darab csajoknak milyen jó pasijuk van és meg egy rakás szerencsétlenség vagyok,engem még sohase akart senki se megismerni. Eddig két pasim volt az egyiknél én próbálkoztam a másik meg közös ismerős révén jött össze de egyik se tartott tovább 1 hónapnál.

Talán én lennék az a bizonyos fajta csaj aki szó szerint taszítja a fiúkat?:(

17/L


2011. okt. 10. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet mégsem ártana egy kép. :) A 158 centi/55 kiló páros egyáltalán nem egy vészes arány. Ne aggódj, 17 évesen nem vagy még lemaradva semmiről, jönni fognak a fiúk idővel. :)

Amire gyanakodni tudok, az az, hogy a stílusod nem tetszik a fiúknak. Viszont itt csak találgatni lehet ennyi infóból, bocsi.

20/F

2011. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg ismernélek 16/f :D
2011. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

én tudom, hogy mi a baj.


a külsőd olyan mint 1 ribancé....


manapság a normális fiúk nem foglalkoznak az ilyen külsejű lányokkal.

2011. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szia én 19 éves srác vok. nekem még nem volt barátnőm igazándiból annyira rá görcsöltem erre a témára, h teljesen depressziós lettem. aztán most úgy vagyok vele, h majd jön magától és most rá feküdtem a tanulásra meg elkezdek valami küzdő sportot, h le foglaljam magam és ne gondoljak erre a témára folyton :)
2011. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18:57 az a legjobb megoldás, ha lefoglalod magad. Én is már kész voltam, hogy nem kellek senkinek, aztán megvettem az első motoromat 1 éve, és azóta szó szerint lesz*rom a lányokat:D 1 hónapja bepróbálkozott egy jó csaj nálam, én meg lekoppintottam, az összes haverom sík hülyének nézett:D De hát kell a pénz, hogy télen felújíthassam az én kicsi kawasakimat:) 18F
2011. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy már én is annyira rá parázok hogy néha sírhatnékon van,miközben a barátnőim is a pasijaikról dumálnak....

Amúgy nem érzem ri.bisnek a külsőm azokat hordom mint a többi lány. Csőfarmer,leggings,hosszított felső,pólók kardigánok stb...a smink az meg azt hiszem alap dolog.

2011. okt. 10. 19:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia, így kép nélkül nehéz megmondani, küldj 1 képet privátban, és válaszolok. Egyébként a 158cm/55kg semmi baj, nem kell mindenkinek csont soványnak lenni.


18F

2011. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

probállkoz nála veled 1 kor osztály neki is ugyan ez a gondja vagy is valami hasonló :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Velem is így van;) Csak én már nem sminkelem magam mert feleslegesnek tartom.


Egyébként az a motoros srác- a te kommentedet sok helyen olvastam már, de mindig ezt írod. :D Az jó, hogy már ennyire lefoglaltad magad. De, ha lesz barátnőd akkor hidd el nem kell lemondanod a motorozásról. Ha ettől félsz.. Vagy attól, hogy kevesebb időt foglalkozol a motoroddal. Talán igaz, de mennyivel kevesebbet? Még az is jó ötlet, hogy a barátnődet elviszed motorozni. :)

Érted azért. Mondjuk már igaz, én is átestem a ló túloldalára, mert már annyira megszoktam, hogy egyedül vagyok, hogy már nem kell senki. A rosszabbik az, hogy én meg semmivel sem foglalom le magam;)


Kérdező: nem tudom mi baj lehet. Lehet, hogy azt sugárzod magadból, hogy elérhetetlen vagy. Vagy túl görcsösen akarod. Nem tudom. De a lényeg az, hogy próbáld meg elengedi magad.

2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak a pénz miatt nem akarok, nem vagyok egy miller gyerek, anyáméktól meg nem fogadok el olyanra pénzt, ami nem létfontosságú, pedig fizetnék nekem a benzint, de úgy az igazi ha megdolgozok érte. És ha nincs pénzem nem tudok neki semmit venni, elvinni valahova. Motorozni nem vinném, mert akkor nem mernék gyorsan menni, és még jogsim sincs, mert egy hete elvették a patkányok 1 évre. Meg nekem nem menne ez a társas élet, én még egy kisgyerek vagyok belül, nekem az a jó, ha otthon punnyadhatok egyedül.
2011. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!