Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csinálnak ekkora ügyet...

Miért csinálnak ekkora ügyet ebből?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért kell támadni azokat, akik nem 20 évesen szexelnek először.Miért mondja meg egy idegen ember a másiknak, hogy éretlen még ehhez? Itt is olvasgattam, és a való életben is sokan lenézik 14-16 éves lányokat, és azzal a szöveggel jönnek, hogy "jajj úgy is megbánod, nem tart örökké, ne csinálj ribancot magadból", és még sorolhatnám. Nem tudnak semmit a háttéről. Én egy 4 hónapos kapcsolatban veszítettem el éppen 16 évesen, és soha egy pillanatra nem bántam meg. Akkor, abban az adott szituációban úgy éreztem, hogy igenis jó lesz, nem fogom megbánni.Most itt vagyok 19 évesen, élek és virulok. Mintha valami hatalmas nagy értékről beszélnénk, amiért 5 évig kell küzdeni. Egy komoly párkapcsolatban szerintem nagyon is fontos szerepe van a szexnek.
2010. dec. 22. 16:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%
szerintem igazad van.
2010. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%

egyetértek..sőt, én 13 évesen vesztettem el..de tudtam, mit csinálok, és nem voltunk felelőtlenek..és még én kértem meg a srácot, hogy várjuk fél évet...

18L

2010. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
30%
szerintem is igazad van bár én 14 éves vagyok és szűz és még legalább 1 évet szeretnék vele várni de ha beköszönt a nagy szerelem ugyis odaadom a fiúnak a szüzességem és nem fog érdekelni h ki mit mond :)
2010. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
83%
Nem kell lenézni őket, de elég korai és meg vannak ám a hátrányai.Majd később rájössz, ha kicsit benő a fejed lágya;)De tom,ma már ez a "trendi".Régen nem véletlenül vártak vele a nászéjszakáig...
2010. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Mivel lettem kevesebb? Én legalább le tudom írni, hogy tudom.:-D
2010. dec. 22. 16:24
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fordítsuk meg a kérdést, kedves kérdező: miért látok én itt naponta tízesével olyan kérdéseket, hogy "ciki-e, hogy még szűz vagyok?". Ne mondd, hogy ez a sok fiatal ok nélkül teszi fel ezt a kérdést. Azzal van a legtöbb embernek baja, hogy a valaki sikkből veszíti el a szüzességét, és lenézi azt, aki még nem akarja elveszíteni.


Ha nem lenne ez a lenézés, akkor tehetnél szemrehányást, de így milyen alapon?

2010. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
20%
Tökéletesen egyet értek.Amíg szűz voltam,addig én is úgy gondoltam,hogy hűű de nagy dolog,és legalább 17éves koromig tartogatni akartam magam,és minimum egy év után szerettem volna lefeküdni a nagy ő-vel.Aztán máshogy alakult.Most itt vagyok 14 évesen,2hónap után az ágyban kötöttünk ki,és nem bántam meg.Még mindig ugyanúgy szeretem,és ő is engem,csak így kiteljesedett a kapcsolatunk.Persze,vannak akik ezután elkurvulnak,de szerintem aki érett rá,az nem...:)
2010. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

Mit megnem adnék egy szűz csajért...

Vele maradnék az fix

25F

2010. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki itt kérdez, azzal feljogosít másokat, hogy véleményt nyilvánítsanak, verheted a melled, hogy de jó és okos döntést hoztál, attól még nem mindenki tud és fog okos és jó döntést hozni. A nagy többség jobban tenné, ha mással foglalkozna a szex helyett, vagy inkább de jó lenne ha mással is annyit foglalkoznának a tinik, mint a szexel, akkor nem lenne talán ennyi műveletlen tuskó és tinip*csa, aki azt hiszi attól jó a kapcsolat, ha minél jobban szétteszi a lábát, és nem árt ezt elég korán elkezdeni gyakorolni.

Vannak olyan dolgok, amik felnőttekre tartoznak, és nem magukat felnőttnek képzelő gyerekekre, jogosítványt sem szerezhetsz, hiába tudnál már 15 évesen is vezetni. Nagyon sok dologhoz kell/kellene a megfelelő szellemi, lelki érettség, ami egy általános iskolát végzettnek nincs meg. Ha annyira érettek lennének, és képesek lennének felelősségteljes döntést hozni, pont belátnák, hogy semmi értelme tiniként belemenni a szexuálitásba.

2010. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Akkor kifejtem pontosan mi is a bajom. Egy megtörtént példával mutatom be. Egy kávézóba valahogy egy asztalhoz kerültünk idegen 18-20 éves fiúkkal. Egy barátjukat beszélték ki, hogy szexel a 15 éves barátnőjével, és húú mi lesz abból a lányból, már most szexel, te jó ég. Aztán az én baráti társaságom is egyetértett velük nagyrészt, és olyan rosszul éreztem magam, kínomba már csak mosolyogtam meg bólogattam. Nehogy ez legyen már téma, szerintem ez tényleg nem olyan hatalmas nagy dolog. Eleve hülyeség szerintem kiteregetni a szexuális életet (legalábbis társaságban,ahol van esély kibeszélésre), és akkor a többi 14-16 éves lány nem érezné magát elmaradva. Részben neked is igazat adok, de te is értsd meg amit én szeretnék mondani. Összefoglalva tehát az általánosítás a baj.. lehet, hogy van számtalan éretlen, szexelő lány, de ÉN NEM tartottam magam annak, és vannak még itt páran. Én ezt rendesen sértésnek veszem fel.



Kedves 25 éves férfi, egy nőnek is vannak szükségletei, korban hozzádillő szűz nő alóban kevés lehet. Viszont ez érthető szerintem.

2010. dec. 22. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!