Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi lenne a helyes?...

Szerintetek mi lenne a helyes? /lent/

Figyelt kérdés

17 éves pasim már bebizonyította hogy szeret... És most azt akarja, hogy feküdjek le vele... Mert ha nem akkor vége... De én ugy érzem, hogy még nem állok készen rá, mert túl fiatal vagyok... De ha szakítunk, összetörök lelkileg, mert nagyon szeretem őt.

14/L


2010. dec. 23. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel zsarol elég gyanús, hogy nem szeret. Plusz szerintem még ráérsz ilyennel. Ha gí ultimátumot ad az is benne van a pakliban, hogy lesz szex aztán még egy pár alkalom aztán kidob mert az ilyen megnyilvánulása után ez is belefér, szal ha az utóbbi történne meg az még jobban összetörne.
2010. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talán megleszel, kiröhög és kidob, esetleg elhíreszteli, hogy ribi vagy...
2010. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
jobban járnál ha szakítanál ezzel a fiúval..
2010. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 fibbrizzo válasza:
100%
szerintem hihasznál csak a szexre kellesz neki .én 8 honapja nem voltam csajjal bár most van barátnöm mégse siettetem a szexet.
2010. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora hülye, ha le akarna feküdni veled, akkor sem választás elé kéne állítani téged, ha meg nem akarod akkor nem akarod, aljas bunkóság rákényszeríteni valakit erre...

15/F

2010. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

hm.. elmondod hogy bizonyitotta be hogy szeret?

am ez h ha nem szexelsz akk szakit....hat no nem epp szeretetre mutato dolog.... am hidd el..a pasik szexert kepesek barmilyen szeretetet kimutatni... de kozben meg csak a f*szuk iranyitja oket....

szoval ne fekudj le vele.. ha szeret var ameddig te akarod... ha meg nem szeret akkor mehet... :)

17/L

V.

2010. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!