Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy barátnőm aki 24...

Van egy barátnőm aki 24 évesen még szűz. Tehetnék valamit érte?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki 24 éves és még szűz. 10 éve ismerem középsulis korunk óta. A csaj külsőre nem csúnya. Rendes, aranyos, kedves lány. Amikor középsulisok voltunk nem jött soha velünk el discoba. Az ok egyszerű: a szülei nem engedték el soha sehova és szerintem ez így van a mai napig.Azt vettem észre hogy talán fél a pasiktól, de ez is a szülei miatt van. Ezért nem is mer kapcsolatot kialakítani. Miattuk.

23/L


2010. dec. 26. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Küldd el hozzám,segítek rajta.
2010. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátnőm, végül mégiscsak elvesztette (ő is 24 évesen, rendes kapcsolatban, ami még egy évig tartott). Muszáj lesz eljárnia valahova, hogy ismerkedjen, egyértelműen ez az ok. Az én barátnőmet is korlátozta az anyja, frusztrációkat keltett benne stb., de csak kitört valamennyire. Abban segíts neki, hogy járjatok el, mutasd be minél több ismerősnek. Biztasd, hogy ha kell, szálljon szembe a szüleivel.
2010. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél mellette, bíztasd, hogy merjen "nyitni", kapcsolatokat teremteni.
2010. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
24 évesen már nem kéne, h a szüleitől kelljen engedélyt kérnie bármire is. Mondanám h mutasd be nekem, de sztem inkább maradna örökre szűz :)
2010. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Hát szar ügy.Elérhetőséget esetleg.Na jó csak vicc volt.De az a baj hogy ez nem vicc hanem komoly.
2010. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha őt ez nem zavarja akkor téged miért?
2010. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Aki kapcsolatot akar az tesz is érte, ha nem akkor nem. Tök mindegy milyen félénk...

Az hogy a szülei nem engedik el nagy hülyeség lehet hiszen felnőtt és azt csinál amit akar, gondolom eljár suliba is vagy dolgozni, ott is lehet ismerkedni.

2010. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Mondd neki hogy dobjon nekem egy levelet :)
2010. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 27 éves barátnőm, aki szűz. Ő például tudatosan vár az "igazira". Ez az ő döntése, és kész.

Ha a barátnőd nem mondja, hogy zavarná a dolog, akkor hagyd annyiban. Ha zavarja, akkor megpróbálhatod bemutatni valakinek, vagy csinosítgatni, építeni az önbizalmát.

2010. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell ebbe beleavatkozni, tapasztalat. Gondolom szoktatok beszélgetni, meg ha barátnőd ismerned kellene annyira, hogy miket szokott mondani, valahol látott -e jó pasit, tetszett neki egy fiú vagy akármi. Ha érdeklődő, akkor elviheted magaddal ide-oda, hogy ismerkedjetek, tippeket adhatsz neki, stb. Ha pedig nem izgatja a kérdéskör, akkor hagyni kell, majd ha igénye lesz rá tesz érte, erőltetni kár.
2010. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!