Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk azzal piszkálnak hogy...

A fiuk azzal piszkálnak hogy szüz vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy a fiuk néha azzal piszkálnak hogy szüz vagyok.. pedig én nem mondtam nekik semmit azt se hogy igen meg azt sem hogy nem.. meg mikor kérdeztem hogy honnan veszed hogy szüz vagyok akkor azt mondta hogy látszik rajtam...

pedig azért én sem vagyok ilyen kis szerényke mer benne vagyok szinte minden hülyeségbe.. és mégis néha piszkálnak.. multkor is valami löttyöt öntöttek a hajamba.. meg télen is mindig szünetbe megfürdettek... de ugy alapjába véve szeretnek csak van egy fiu ritkán még egy akiknek igy néha elő jön a hülyeségük..

igaz hogy 14 éves még nem smároltam meg nem is volt pasim meg semmi.. de nem értem hogy ez mért baj.. már szinte ugy lenézik azokat akik szüzek vagy pl nem hagyom hogy fogdossanak mint egy két osztálytársam..


szóval lényeg hogy ezekre az idétlen beszolásokra nem tudom hogy mit lehetne vissza szolni hogy lekopjanak..

néha magyaráznak hogy mutasd meg a "szüzpun.cid" meg ilyenek...xDXD és ez olyan ciki ha valaki hallja.. mer én meg nem akarok hazudni hogy "ééén mááár nem vagyok szüüz meg ilyenek" ilyenkor igazábol nem is mondok semmit.. már annyira elegem van az ilyen emberekböl hogy már szinte elvárják hogy 14 évesen kur.va legyél..


bocsi hogy ilyen hosszura sikeredett.. meg lehet van benne hiba is.. de máár elegem van..:S:S létszi irjatok valamit hogy mivel tudnék"visszavágni" ugymond=]


köszi szépen annak aki segít=]


2010. márc. 5. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy nekik 14 évesen hány nőjük/pasijuk volt, hogy ennyire angyra tartják magukat =D

Amugy megy egyszerűen f*szok, szar lehet egyetlen normálisként ilyenekt között, de hidd el, hogy nem te b*szod el az életed.

2010. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még bőven nem kell szexelni, megnyugodhatsz. Nekik is csak a szájuk nagy, még nagyon gyerekek, ne figyelj rájuk:) Szerintem nagy részük még életében nem volt nővel...


Egyébként ez a látszik-nem látszik dolog elég furcsa. Mert vagy látszik, vagy nem, személyfüggő. Van akiről egyből lerí, hogy nagyon nincsen otthon a témában, de van aki annak ellenére tűnik jártasnak, hogy még szűz - az én elsőm se akarta elhinni, hogy még az vagyok:)

2010. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt nálam is. Ezt cikinek veszik...de csak a fogyatékosabbikja. Te is égesd le őket: szólj be nekik: mutasd a szűz fütyikédet 3 centi sincs mi? Buza vagy mi? stb. Rúgd tökön őket, vagy seggbe, ha tapiznak, talán leszállnak rólad.

Vagy ne állj szóba velük.


Ők is szüzek nyugi, nem tudom miért szálltak rád a ringyó pasik, talán mert le akarnak fektetni?

2010. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ááh kétlem hogy azért.xd de monjuk nem csak engem szivatnak igy ezzel:D csak én nem birom az ilyet:D mert ugye aki már nem szüz az nem veszi fel:D de én cikinek érzem mikor tudom hogy nem ciki demégis:S
2010. márc. 5. 20:09
 5/24 A kérdező kommentje:
de mondjuk azért én nem tartom magam csunyának(A)
2010. márc. 5. 20:09
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, aki ennyi idősen nem szűz. Meg aki ezzel cseszegeti a szüzeket. Szánalom, komolyan.
2010. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

jah szerintem is..:D de hát ez még csak kilencedik osztály.. akik ezzel piszkálnak azoknak nagy a valoszinűsége hogy megbuknak...szoval már csak pár hónap;P


amugy köszönöm a válaszokat...

2010. márc. 5. 20:16
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
mért ők nem azok gondolom is p*csök...fel sem áll nekik...vagy csak bejössz nekik és nem tudják kimutatni...:::D
2010. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
hát figyi sztem inkább ezzel piszkáljanak mint h 1 k*rva vagy.. én is 14 vok, 1 hete feküdtem le először a barátommal de már 1 éve járunk.. és mióta összejöttünk azóta piszkálnak h k-rva vok.. és sztem nem vok az...
2010. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

hát épp ez az hogy az osztályba sok ku.rva jár..xD és ezek tényleg azok...mert össze vissza fekszenek mindenkivel.. és azok nagyobb becsbe vannak tartva.. meg nekik a fiuk kinyalják a seggüket.. de hát nem tudom..

max annyi hogy nagyon ritkán lehet hallani hogy leku.rváznak egyet-kettöt.. de ritkaa.. inkább szeretik öket.. nah mindegy.. köszi hogy irtál.. de még irjatoook=]

2010. márc. 7. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!