Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes, ha a fiú nem...

Lehetek terhes, ha a fiú nem ment el, én menstruáltam és nem védekeztünk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 16:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kicsi rá az esély, de bármi megeshet. Legközelebb védekezzetek!!!
2009. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
a mensim 3.napján csináltuk és utána nem maradt abba a menstruáció. szval arra akarok kilyukadni hogyha megtörtént volna a megtermékenyítés, akkor abba maradt volna a mensi vagy ez hülyeség?
2009. jan. 28. 16:19
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz, kevés rá az esély de az előváladéktól is lehetsz!Védekezz arra találták ki a gumit a tabit meg még sok mindent!!...
2009. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Az nagy hülyeség, hogy abba maradt volna a mensid. Szóval tessék egy kicsit utánaolvasni a dolgoknak. és minden további nélkül simán lehetsz terhes!!!
2009. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
a mensi nem bizti, hogy abbamaradt volna én terhesen is véreztem első két hónapban és csak aztán múlt el. szóval az nem biztosíték, kb 10 napos terhességet már mutatnak a tesztek, abból mehetsz biztosra.az azért ritkán jelez hamisat.
2009. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
27%
Lehetetlen. Gondolj bele, ha két teljesen normális megtermékenyítő képességű ember aktívan csinálják a gyereket, egy év után is csak 80% a teherbeesés esélye. Mensi közben sok millió az egyhez, hogy van még egy peteérésed. Elő nedvtől meg szinte lehetetlenség teherbe esni.
2009. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
96%
Nem hiszem en is hittem ezt de nem voltam az.Ha meg ra utalo jeleket veszel eszre kerj tanacsot valakitol akinek el mered mondani es aki tapasztalt is.Es legkozelebb ovatosabban
2009. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Előnedvtől szinte lehetetlenség teherbe esni... Igazis, alig vannak párezren ezen az oldalon, akiknek sikerült...

Szerintem adjál még pár tanácsot kedves...

2009. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%

Lehetséges, vegyél egy 72 órásat, és máskor rendesen védekezzetek.

Kicsi az esély, de lehet, és ha egyetlen huncut hímivarsejt is bejut az előváladékból, akkor tökmindegy, hogy mennyi volt az esély.

2009. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
44%

Nehogy vegyél 72 órásat..

Ilyenkor nagyon kevés az esélye, hogy terhes leszel, baromság lenne felborítani a hormonháztartásod :S

Lényeg, hogy nyugi, mert ha stresszelsz, akkor azért fog késni..

2009. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!