Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes, ha a fiú nem...

Lehetek terhes, ha a fiú nem ment el, én menstruáltam és nem védekeztünk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 16:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%
Mert a gyerek majd jót tesz a hormonháztartásának, mi?:D
2009. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%

A természet produkál fura dolgokat. Elvben nem eshetsz teherbe, mert a mensi miatt a méhfalad egy nagy seb ilyenkor (nem tud beágyazódni a zigóta), a kifelé áramló folyadék kihozza azt a kevés spermát is ami bejutott (ha egyáltalán bejutott), és valószínűleg nincs is másik érett petesejted. Mindezt elvben.


A gyakorlatban van rá mondjuk 0,000000001% esélyed. Persze ha te leszel az az egy a milliárdból akinek mégis így sikerül teherbe esnie, akkor ez téged nem fog vigasztalni. De ennyi esélyed kotonos védekezéssel is van, rá is van írva, hogy nem 100% a védelem.


Én a helyedben nem tablettáznék, több károd válik belőle, mint amennyi a hasznod.


(Egyébként meg milyen undorító dolog mensisen szexelni...)

2009. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%
Kevés az esély. Szinte mindenki ez írja. De nem lehet, hogy ő pont abba a "kevésbe" fog beletartozni? Írjátok az, hogy igen, van rá esély, ne azt, hogy kevés,mert lehet, hogy ő lesz az a szerencsétlen (?), aki beleesik a kis százalékba...
2009. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ne csodálkozz, ha pozitív lesz a teszted, mivel az előváladékban is lehet sperma. Akkor se lepődj meg, ha csúnya fertőzést kaptál!

Jó tanács: nőj fel a szexhez, mert egyértelmű, hogy fogalmad sincs a védekezésről!

"a mensim 3.napján csináltuk és utána nem maradt abba a menstruáció. szval arra akarok kilyukadni hogyha megtörtént volna a megtermékenyítés, akkor abba maradt volna a mensi vagy ez hülyeség?"- ez a legnagyobb hülyeség, amit eddig hallottam. Különben meg mensi alatt gumi nélkül nem szexelünk, mivel sokkal könnyebben szedsz össze fertőzést!!!!!!!!

2009. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mensikor sehogyan sem szexelünk, mert ott egy seb van! Ha elvágod a kezed, akkor utána húzogatod még benne a kést másnap?


Nem vagyok prűd, de olyankor az fáj is és szerintem nem egészséges. Nálam szexmániásabb állat nincs a Földön, de olyankor még én is bírok magammal.

2009. jan. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

Ha már van barátod (mert gondolom egy idegennel nem sexelsz mikor menstruálsz) akkor utánnanézhetnél kicsit a dolgoknak. Szinte lehetetlen előváladéktól teherbe esni, bár vannak nagyon fogékony nők de a te esetedben a menstruáció is háráltató tényező.

Menstráció alatt sexelni pedig cseppet sem undoító. Tényleg ennyire bíztok meg a párotokban, hogy midnenféle fertőzéssel hozakodtok elő?

A másik pedig hogy nem mindenki szeret hormonbombákat magába szedni midnen nap, az óvszer pedig kényelmetlen, érezni hogy ottvan. Szerintem a legjobb védekezés a megszakított közösülés. Nem kell ezért senkit megkövezni.

20/L

2009. febr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 20 éves lány... Te is kicsit utána olvashatnál a dolgoknak, mert elég sok butaságot sikerült egypár sorba sürítened. Ja, és ne csodálkozz, ha pár hónapon belül pozitívat tesztelsz....
2009. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 20 éves lány!

Gratulálok a barátodnak, hogy sikerült téged kifognia, a szerencsétlen...

Nem bizalom kérdése, bármelyikőtökön lehet valami baci, ami rendesen nem okozna gondot. Ha nyilvános WC-t használt előtte, ha nem fürdött szex előtt, ha volt egy enyhe fertőzése(nem attól, hogy más lánnyal lefeküdt, neked se attól lesz hüvelygombád) amit nem vett észre, akkor azt beviszi a szervezetedbe.

Én nem tudom elképzelni, hogy valakit mi visz rá, hogy menszesz alatt szeretkezzen a párjával. Tegyék, nem bánom, ízlés dolga, de legalább használjanak gumit és gondolkodjanak.

Lehetséges a teherbeesés, mivel a petefészkek felváltva működnek, néha egyszerre, és attól, hogy az egyik menszeszkor máshogy működik, a másik még teljesen jó. (Például sok terhes nő menstruál a terhessége alatt.)

Előnedvtől nem lehetetlenség teherbe esni, ezen az oldalon is van, aki így született.

2009. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

20L: Igazán kedves tőletek hogy jobb belátásra akarjátok téríteni a fiatalokat de biológus hallgató vagyok szal kéretik engem nem kioktatni elméleti dolgokról, tisztában vagyok a fertőzések terjedésével. Elregélem én nektek fejből az összes gyakran előforduló nemibetegséget tünetekkel együtt sőt azt is tudom melyiket mi okozza. Ezért sokkal több mindenre odafigyelek sex előtt/közben és egyébként is, mint egy átlagos nő. Nem kell egyből a könyvből olvasott szent szöveggel nekiugrani az embernek parasztsággal párosítv..


És annak a válaszolónak aki leszerencsétlenezte a páromat: téged suttyófalván nevelt a .ibanc .urva anyád hogy nem tudsz normálisan megszólalni???

2009. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%

Elég szégyen, hogy a butaságot egyetemen oktatják...vagy csak te tanulod ott, hisz már gimnáziumban megtanítják a gyereket arra, hogy a megszakításos közösülés hülyeség, és nem biztonságos. Menj el egy felvilágosító órára, tájékozódj egy kicsit.

A legjobb barátnőm is így fogant, nem várt, nem akart gyerek volt. Mellesleg korábbi topikban is nem egy embert így hozott a gólya, talán ők a 'lehetetlen' áldozatai lennének?

2009. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!