Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes, ha a fiú nem...

Lehetek terhes, ha a fiú nem ment el, én menstruáltam és nem védekeztünk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 16:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%

Mint már először is írtam ez LEHETSÉGES. Mert van aki könnyebben teherbe esik csak az embernek ismernie kellene a saját testét. Ezek a módszerek nem is 16 éves lányoknak valóak hanem olyan nőknek akik megmaradnak egy pár mellett. Fogjátok már föl hogy nem csak az a jó amit általánosságban gondolnak. Olyanról sem hallottatok még, hogy ha valaki kiszámítja a ciklusát napra pontosan megszakítás nélkül is szeretkezhet a teherbeeseés legkisebb esélyével? Egyébként szexológiát nem oktatnak az egyetemen, nem is azt írtam, hanem a baktériumok és vírusok legkülönbözőbb válfajaira.

Miért kell mást leszólni annak aki konzervatív? És főleg miért kell paraszt módon lehülyézni??

2009. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Napra pontosan sosem fogod kiszámolni a peteérésedet, ahhoz hogy ez elcsússzon, elég egy kisebbfajta megfázás, kicsit több idegeskedés, stb.

Azok a párok, akiknél nem lenne "gond" egy baba, nyugodtan csinálják. Élvezik, ha nem fogan meg a baba akkor jó, ha pedig megfogan, akkor is. De egy 17 éves lány ne akarjon már így védekezni. szerintem

2009. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%
Te sokkal rondább hangnemben válaszoltál, mint ahogy én megszólítottalak. Olvass már kicsit vissza.
2009. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Tudom és szándékos volt mivel te sértettél meg először minden ok nélkül, csak mert más volt a véleményed.

Egyébként annak aki a peteérésről írt csak igazat tudok adni, attól fügegtlenül, hogy én nem fejtettem ki ennyire. És hogy a kérdésre is válaszoljak akkor összegezném amit nagynehezen kihámoztunk egymás válaszaiből: Lehetsz terhes de nem valószínű, viszont AMÍG nem nőssz fel kicsit a dologhoz mindenképpen védekezz különben fiatalon leszel anyuka.

2009. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
91%

20 éves létedre elég nagyra vágták a szádat....

Mi is kiszámolós módszerrel védekezünk (egy kicsit modernebb kivitelben...) Van egy modern kis gépem, ami minden reggel vizeletből elemzi a hormonszintemet és ez alapján ad piros vagy zöld utat.... Nálunk ábszolút nem lenne gond ha jönne a bébi, de ha nem szeretnék gyereket, hát még ebben sem bíznék... és tudod, hogy miért nem??? kedves egyetemista? -> mert már háromszor fordult elő másfél év alatt, hogy a szokásos peteérésemen felül volt még egy spontán is, pedig reggel megnéztem a hormonszintjeimet, peteérésnek a legkisebb halvány jelei nem mutatkoztak, aztán hopp egy fenomenális orgazmus és máris ott a tüszőrepedésre kárhozott petesejt, ami csak arra vár, hogy egy katona bekopogjon... Menstruáció alatt is...

Neked még nagyon nagyon sokat kell azon a biosz szakon tanulni. Különösen modort... de asszem azt "ottan" nem tanítanak...

2009. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Igen nekem nagyra vágták a számat de hogy neked mivel tágították azt nem tudom. És téged ki kért hogy gúnyolódj nyanya?? Mellesleg én nem használom ezt a módszert, csak felvetettem, hogy van ilyen is. Szóval nem hinném hogy bármit kéne róla tanulnom. Kedves okoska.
2009. febr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
90%

Még az sem tűnt fel, hogy az utolsó válasz egy másik válaszoló voltam az előbbiekhez képest....

Tuti ég nem vagy egyetemista, az ilyeneket egyetemen nem tűrik meg, hacsak nem a röcsöge-pusztai kihelyezett büfészakot végzed, bár ebben is kételkedem...

(nekem talán az államvizsgák tágították ekkorára számat, pedig nem "böfögök" fejből vissza minden jogszabályt... sőt a másod diplomámat tekintve sem mondhatok el ilyet magamról...)

De azt elmondhatom, hogy még anonimként sem tűröm, hogy sértegessenek, s nem csak azért, mert már kicsit többet mutattam fel az életben, mint Te, hanem mert az embereknek megjár egy alapvető tisztelet... S ha ezt nem vagy képes xy irányába mutatni, akkor is el lehet küldeni intelligensen melegebb éghajlatra, nem pedig paraszt suttyó utcagyerek módjára... Látod megy ez másnak is....

2009. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem hat meg, hogy elhiszed-e, hogy egyetemen tanulok.

2. Fogalmad sincs mit értem már el az élteben szóval erről

főleg ne okoskodj.

3. Leesett, hogy másik válaszoló vagy.

4 Mondjatok akármit akartok, mennyire vagyok rosszul

szocializált, alá is írom. De akkor ti is tegyétek meg

szépen magatokban, nyugtázzátok le, hogy fáj ha nem

csak nektek van igazatok.

5. Tuti ehez a kérdéshez nem írok be még1X.

2009. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
90%

Magam is (végzett) biológus vagyok, és elhatárolódom a kedves biológus hallgató kolleginától. Főleg mert egyik-másiknak én javítom a ZH-ját, és hát látom, hogy kiket vesznek fel. A 20 éves hallgató pedig éppen másodéves (ha nem évvesztes, mert akkor elsős), szóval azon kívül, hogy erre veri a nyálát, egyes kérdésekben semmivel se tud többet, mint egy gimnazista.


(Én írtam még az elején "A természet produkál furcsa dolgokat" kezdető szösszenetet.)

2009. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Alapból egészségügyibe jártam nem gimibe. Amúgy meg ha szinte hajszálpontosan ugyan azt írtad le mint én először akkor mibe is kötsz bele???? A stílusomba? Tessék mégegykis ízelítő: ha én a nyálam verem akkor te apád .aszát.
2009. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!