Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon csúnya dolog ezt...

Nagyon csúnya dolog ezt tennem Vele?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 18. 4 hónapja vagyunk együtt, 2 hónapja pettingelünk, orál is van, és nagyon élvezzük mindketten. Ő minden egyes alkalommal megkérdezi hogy nem akarok-e többet, és hogy ő hogy szeretné és biztos nekem is jó lenne. De én midig visszautasítom, és azt mondom hogy még várok egy picit. Ilyenkor mindig bocsánatot kér, hogy nem akar sürgetni, és hogy ne haragudjak rá. De az az igazság hogy én még egyáltalán nem szeretnék lefeküdni vele. Idén sem. Még legalább egy évet várnék. Csak hülyítem őt hogy még egy "picit" várnék. Sőt ami a legrosszabb, hogy néha arra gondolok, hogy várok ameddig bírja, és utána szakítunk. Mert nagyon szerelmes vagyok belé, és nem akarom elveszíteni. :( Mit gondoltok? Elmondjam Neki hogy én még nem akarom legalább egy évig, és akkor lehet hogy elhagy, és összetörök, vagy hülyítsem tovább a saját érdekemben? :(
2011. jan. 8. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan ócska féreg leszel ha tovább hülyíted.NE csináld ezt, mondd meg neki az őszintét.
2011. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mond ezt el neki, hogy várni akarsz, és ne hitegesd, mert előbb utóbb bele fog unni, légy vele őszinte, és ha szeret, akkor meg fog érteni, és nem fog sürgetni.De olyan semmiképpen se csinálj, hogy ha ráun, szakítasz vele, mert az elég szemét húzás lenne..Csak az igazat mondd neki.
2011. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha ráun és szakítasz vele az tényleg nagyon szemétség lenne és akkor egy büdös ku*va lennél.Éretlen a gondolkodásod, még látszik.MEgadtuk a tanácsot, élj hát vele.
2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem még nem vagy szerelmes, ez nem szerelem, max. rajongás...

Ha szerelmes lennél, TE tepernéd le, ha szűz vagy, ha nem, ösztönből jönne...

Ja, és eszedbe sem jutna szakítani...

Mit csinálsz? és miért???...

Ne hitegesd szegényt, nem érdemli meg.

2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ne hülyítsd semmiféleképpen !!

Mond meg neki nyugodtan, hogy ha nem szeretnél még 1 évig semmit és HA TÉNYLEG SZERET, akkor várni fog, ha nem, akkor ő nem is szeret téged...

2011. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 zsoca86 válasza:
100%

Hát mivel a barátod már 18éves és csak 4 hónapja vagytok együtt akkor ő már valószínüleg tudja milyen a szex,és ezért

akarja! A fiúk ilyenek, és mindaddig amig nem bújsz ágyba vele addig próbálkozni fog!Ha nagyon szerelmes vagy mond el neki,hogy te még várnál mert korai!Ha ő is szeret akkor felfogja és megvár!(addig marad az orál:)) Csak ne hülyítsd!

2011. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 gabriell88 ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy korainak érzed!Igazuk van az előttem íróknak, ha szeret megvár:)

Tapasztalatból mondom.Az első fiú az életemben is ugyanezt tette.1 évet és 8 hónapot várt rám:) De mai napig azt mondja nem bánta meg:) pedig már nem vagyunk együtt..

2011. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Azért az is elgondolkodtató, hogy a kiscsaj miért hitegeti, hazudik neki és nem akar vele lefeküdni.Akkor ő nem szerelmes, vagy a nőknek szabad?!Ha szerelmes lennél lefeküdtél volna vele már, ha ki akar használni akkor 1 év múlva is ki fog, nem ezen múlik.
2011. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 gabriell88 ***** válasza:

Vitatnám, magamból kiindulva nem ez a lényeg

én amikor összejöttünk akkor voltam 14 ő 20. és nagyon korainak éreztem még egy jó ideig, de szerettem, szerelmes voltam belé nagyon is.

2011. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok belé, tudom. Csak egyszerűen elvből még nem szeretném elveszteni ilyen korán. Nem merem elmondani neki..:(
2011. jan. 8. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!