Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon csúnya dolog ezt...

Nagyon csúnya dolog ezt tennem Vele?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 18. 4 hónapja vagyunk együtt, 2 hónapja pettingelünk, orál is van, és nagyon élvezzük mindketten. Ő minden egyes alkalommal megkérdezi hogy nem akarok-e többet, és hogy ő hogy szeretné és biztos nekem is jó lenne. De én midig visszautasítom, és azt mondom hogy még várok egy picit. Ilyenkor mindig bocsánatot kér, hogy nem akar sürgetni, és hogy ne haragudjak rá. De az az igazság hogy én még egyáltalán nem szeretnék lefeküdni vele. Idén sem. Még legalább egy évet várnék. Csak hülyítem őt hogy még egy "picit" várnék. Sőt ami a legrosszabb, hogy néha arra gondolok, hogy várok ameddig bírja, és utána szakítunk. Mert nagyon szerelmes vagyok belé, és nem akarom elveszíteni. :( Mit gondoltok? Elmondjam Neki hogy én még nem akarom legalább egy évig, és akkor lehet hogy elhagy, és összetörök, vagy hülyítsem tovább a saját érdekemben? :(
2011. jan. 8. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

De ő is odaadná neked a testét, az neked semmit nem jelent?!

Mindig csak a nő teste az érték, és a férfiakat semmibe nézitek csajok?

2011. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha petingelsz akkor már nem vagy szűz. :D
2011. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
meg ez hogy 1 évig honnan jönnek ezek a lehetetlen dátumok hogy még nem akarok ha szereted már rég lefeküdtél volna és nem szórakozol vele
2011. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ha csak pettingel akkor még szűz..-.-

amúgy meg az igaz h ha szeret megvár, de nem lenne utolsó szempont ha látná a végét h meddig kell várni. mint írták előttem 18évesen nyilván tudja milyen is a szex és vágyik is rá eléggé. szóval semmiképpen ne hitegesd tovább. őszinteséggel mindig többre mész!

2011. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha szeret megvár?Szerintem ha szereted nem teszed ezt vele!
2011. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt bezzeg megengedik az elveid, hogy kihasználd.
2011. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

15 éves!! nagyon helyes hogy nem akarja elkapkodni. más kérdésekben aki leakar feküdni valakivel és 15-16 éves még aztmondjátok neki hogy ne tegye mer megbánhatja. ő nem akar lefeküdni a barátjával, mert végre van akinek ez még jelent valamit, és itt meg azt sugalljátok hogy tegye meg?? komolyan az embereknek mindegy mi csak ellenkezzen és legyen rossz...


szerintem mondd el neki. ha ezért elhagy, akkor tényleg nem szeret igazán. de ne köss kis ilyet hogy 1 év. hanem majd ha úgy érzed hogy most már oké. én nem szakítanék a barátnőmmel ha aztmondaná hogy még ne, de én nem is sürgetem. ha minden alkalommal rákérdez akkor azér elég sanszos hogy nagyrészt arra kellenél neki. aztán amíg dughat addig lenne veled. aztán megún majd és dob. mondd el neki tényleg, és ha kidob, akkor fájni fog, de tudni fogod hogy megkimélted magad egy sokkal nagyobb csalódástól!

21/f

2011. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 gabriell88 ***** válasza:
utolsó!ment a zöld kéz;)
2011. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Gondolj bele mondjuk abba a helyzetbe, hogy te nagyon szeretnél megkapni valamit, vágysz rá (mondjuk kislányként egy gyönyörű babát), és naponta, hetente mutogatják neked, hogy "nézd de szép baba, milyen jókat lehet vele játszani, mennyi örömöt ad, és egy nap majd a tiéd lesz! De még nem, egy picikét várni kell, de csak egy egészen picit. Talán már jövő héten megkapod!" - és te csak vársz és vársz, minden egyes találkozásnál azt remélve, hogy na, most végre odaadják. De nem. Mit tennél egy ilyen helyzetben? Egy idő után valószínűleg ráunnál a babára, és már nem érdekelne, magadban elkönyvelnéd, és új játék után néznél, aminél még van remény, hogy nem csak ámítanak.


Legyél őszinte a barátoddal, ne menjen úgy minden randira, hogy "talán most", mert akkor minden alkalom csalódással fog végződni a számára, és ezt meg fogja unni. Mondd meg neki, hogy te ezt még nem szeretnéd egy ideig, emlékeztesd hogy te 3 évvel fiatalabb vagy ami ebben a korban sokat jelent, és mondd el neki, hogy szex nélkül is lehet nagyon szép egy kapcsolat, főleg ha más módon (petting, orál) testi örömöket is szereztek egymásnak.


Ha szeret és komoly kapcsolatot szeretne, akkor megérti.

Ha nem, akkor meg jobb ha most kiderül, nem? Sajnos nekem elég gyanús, hogy minden alkalommal rá akar beszélni, de talán nincs igazam, és nem a szex az elsődleges szempont neki.


Sok sikert, és tényleg ne áltasd tovább!

2011. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nehéz ügy, viszont ha belegondol a barátod, hogy még csak 15 éves vagy..érthető, hogy nem szeretnéd még. Ennek ellenére őszintének kell lenned hozzá. Nem biztos, hogy szakítani fogtok, ha bevallod neki. Hálás lesz, hogy nem hülyíted :)A többi csak rajta áll.
2011. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!