Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kellene tennem, hogy a...

Mit kellene tennem, hogy a változtassak ezen?

Figyelt kérdés

a barátom izgul és fusztrálja a helyzet ha szeretkezni szeretnénk és mikor betehetné lelankad....

én megértő vagyok meg probálok segíteni de ő se tudja mitől lehet

orvoshoz kéne mennie? de amúgy meg, ha nincs rajta óvszer akkor áll

a válaszokat előre is köszönöm....


2011. jan. 9. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem bírja az óvszert. Írass tablettát.
2011. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy meleg. :S
2011. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá kell szoktatni a gyereket, hogy ott vagy mellette meztelenül. Ne próbálkozzatok, csak feküdjetek egymás mellett minél többször meztelenül, beszélgessetek másról, pl. a Közel-keleti helyzetről, stb. :) Zuhanyozzatok együtt. Ha van lehetőségetek, aludjatok együtt meztelenül.

Orvos csak akkor, ha nem sikerül megoldani hosszabb idő alatt sem.

2011. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

egymás mellett feküdtünk meztelenül kb. 5 órán át többször is aludtunk együtt meztelenül..... másról probáltunk beszélgetni de akkor minden oké volt mikor az óvszert még nem húzta fel...


meleg..... hát kösz sokat segítettél....


a fogamzás gátlótabletta az jó nekem is ez jutott elsőre eszembe de nem akarok 3 hónapig várni, h tényleg biztonságos legyen

2011. jan. 9. 09:29
 5/16 A kérdező kommentje:

meg ha ideges lett és levette az óvszert utána kb. 5 percel már állt ebbe az a fura, h mikor nem vagyok vele és úgy gyakorolta az óvszer felhelyezés akkor ment....

de mikor behatolna akkor van a probléma....

2011. jan. 9. 09:31
 6/16 anonim válasza:

nem kell 3 hónapig várni, hogy hasson a fogamzásgátló! elég csak az első levél szedése alatt használni kiegészítő módszereket (gumi, esetleg hüvelykúp)

egyébként pároddal szoktatok pettingelni is, vagy rögtön a szexszel próbálkoztok? lehet oldaná a feszültséget, ha először csak kézzel/szájjal elégítenétek ki egymást, és ha már kellően megszoktátok a helyzetet, akkor térnétek át a közösülésre

2011. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5 hónapja elégítem ki kézzel szájjal.....

valószínüleg már megszoktuk a helyzetet....

de amúgy ez jó ötlet lenne de nem hiszem, h több idő kéne még, h hozzá szokjon

2011. jan. 9. 09:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az e tévhit, hogy ennyit meg annyit kell várni a fogamzásgátlóval. Bnőmmel mi is írattunk, a betegtájékoztatón rajta van, hogy ha a menstruáciod elsö napján kezded el szedni, akkor nem is kell várni igazábol(mi azért megvártuk azt a pár napot amíg elmúlik), ha de elkezdheted a második vagy nem jegyeztem meg hanyadik napon is, de akkor várni kell egy hetet azt hiszem.
2011. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

én azt láttam mikor itt olvastam, h min 2 hónap de inkább 3

és a nőgyógyászhoz kb. mennyi idő mire bejutok?

köszi, h segítséget akkor fogazmzásgátló tablettát fogok szedni ha ninsc jobb megoldás

2011. jan. 9. 10:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok:

Figyelj, sztem ugy csináld, hogy-nem tudom-hol laksz, de a környéken keresel egy nőgyógyászt, én a helyedben magánrendelésre mennék, mert barátibb sokkal. És ne csak úgy vaktában, hanem mondjuk hogy ismerőstől hallottad hogy hozzá jár, stb. Amugy meg felhívod, kérsz egy időpontot...és már bent is vagy. Ez a hét három honapnyi várakozás meg baromság. Bnöm se lett terhes... Meg én inkább hiszek a betegtájékoztatónak meg a nődokinak mint a sok tizenötévesnek aki ide ír. :)

2011. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!