Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan mondják, hogy nincs...

Sokan mondják, hogy nincs bennem türelem, tolerancia és alázat. Mit kell tennem hogy változtassak ezen? Mert nagyon szeretnék ) :

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most tanulok vezetni, és teljesen látszik szakmatanulás szempontjából is ez a tézis. A tanárom és az oktatóm világítottak meg h "egész jó csaj lennék ha nem lenne ilyen a természetem". Lehet hogy ezen tulajdonságaimból következik az, hogy nem bírnak sokan elviselni? (-->sokszor bírálok, kritizálok). Plussz rátesz egy lapáttal h még barátom sem volt. Összefüggnek ezek a dolgok ilyen téren?
2010. okt. 3. 14:16
 1/1 vutang40 válasza:

Te most vagy egy nagy lázadó típus vagy ( mint én ), vagy eddig megkaptál mindent a szüleidtől...:-)

Ne foglalkozz másokkal, tartsd meg a véleményed ( én sem szeretem a hülye embereket, de nem mondom meg ) és nem fog fájni a fejed.

2010. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!