Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele, vagy várjak még?

Lefeküdjek vele, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

A barátommal pénteken leszünk 3hónaposak. Mindennap találkozunk és hetente 1x-2x felmegyek hozzájuk vagy ő hozzánk. Már megujjazott, és leszoptam és kivertem neki.Ő is szűz még és én is és azt beszéltük hogy mi lenne ha pénteken megtörténne. Mind a ketten vágyunk rá de egy kicsit izgulok. Szerintetek várjunk még ?

Én 14 ő 15.


2011. jan. 17. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha más véleménye fontosabb, mint a sajátod, akkor várjatok..
2011. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
14 éves vagy. 3 hónapja jársz egy 15 éves fiúval. életed egyik legnagyobb hülyesége lesz az, ha most lefekszel vele
2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
76%
"eszoptam és kivertem neki" nagyon szép szavak, egy lány szájából. Szüleidnek csak gratulálni tudok.
2011. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Mért kéne várni?

Ha úgy gondoljátok akkor nyugodtan feküdjetek le!

2011. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 gggTt ***** válasza:
76%
14 éves koromba javába kockultam a gép előtt, nem hogy más 14 éves csajok szájába tettem a kis pepecsem :D:D 18f
2011. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
14 évesen szopsz, gratulálok, te kis tinip*csa. Amúgy meg, ha másokat kérdezel arról, hogy lefeküdjetek-e, az nyilvánvalóan azt jelenti, hogy nem vagytok rá érettek. Viszont, az a baj, hogy mondhatok akármit, ti úgyis le fogtok feküdni.
2011. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Moszuke ***** válasza:

hehe:D én kb 15éves koromig tengóztam meg fociztam a suli mögött:) meg vandálkodtunk, bandáztunk, loptunk, gyujtogattunk, stb.

és csak most 23évesen kezdtem el kacsintgatni a lányok felé.. nem bántam meg mert kiéltem a fiatalságom, minden más téren kivéve a lányok..

és most már ésszel járom a világot és nem jövök össze minden jött-ment könnyűvérű értéktelen szardarabbal:)

2011. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

csak akkor feküdj le vele,ha tenyleg tetszik,szereted.

én 15 avygok,és majdnem lefekütem egy fiuval,14 evesen.

azthittem szerete meg midnen,de hála istennek elég hamar rájöttem,h nem az igazi,és most utolag,...uristen...hát nagyon megköszönöm az istennek,h nem feküdtem le a sraccal..egyszeruen meg a gondolatatol is irtozom:DD

de ezt csak te tudhatod...és ha valaki megszol,akk en törödj vele,mert ez a te életed:)

remélem ugy döntesz,h utána azt ne bánd meg:))

2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
*ne törödj vele-bocs:D
2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tempóban haladtok, akkor várjatok vele legalább szombatig.
2011. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!