Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Talán szégyell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Talán szégyellős lennék?

Figyelt kérdés
Szoktam nézelődni az utcán, meg egyéb nyilvános helyeken jó csajokat, de általában mindig akkor, mikor ők teljesen másfelé tekintgetnek. De ha felém fordulnak, nem merem tovább bámulni őket, hanem gyorsan elfordulok vagy lesütöm a szemem. A csajok szeretik egyáltalán ha megbámulja őket egy idegen vagy rögtön letámadnak hogy hagyjam már őket békén és ne zaklassam őket? Lehetőleg lányok válaszát várom, mert mégiscsak az ő gondolataikra lennék kíváncsi.
2011. szept. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavarja őket.
2011. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiv vok.
2011. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a szemkontaktust.Ha visszamosolyog,akkor este már a pináját fogod nyalni.
2011. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ugy nezed, hogy nem is pillantasz csak suketul nezzel akkor igen. De ha sexisen nezed akkor nem :*amugy meg ne legy szegyelos nincs amiert az legy :)

ez az én vélemenyem:-h

2011. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki feltűnően bámul, az igen zavar. Ha csak rám pillant néha, az nem zavar. Elvégre - akár bevalljuk, akár nem - mi is meg szoktuk nézni a fiúkat. Engem az zavar, ha valaki már tényleg feltűnően bámul, de az nagyon.


Tegnap is megnéztek az utcán, sőt, az egyik pasi még a kezemet is megkérte. Normál esetben még a fejemet is elfordítanám kb. most ez nem így volt. Eléggé rossz napom volt, sok minden rossz össze jött, a hangulatom nagyon rossz volt, ez az önbizalmamra is kihatott. Amikor ez a pasi mondta, hogy "legyél a feleségem, kérlek" az jutott eszembe, hogy végre egy jó pillanat a mai napon. Mosolyogva ránéztem és tovább mentem. Feldobta a napomat :)

16/L

2011. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orikon ***** válasza:
Igen nézz a szemébe mosolyogj rá 22/L
2011. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!