Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha úgy érzem, hogy kb. nyáron...

Ha úgy érzem, hogy kb. nyáron el fogom veszíteni, vagy ott körül, akkor előtte elmenjek nőgyógyászhoz, vagy mindegy milyen fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Atyám!Nem mindegy! És a bogyót a doki írja fel, szal ha azzal védekeztek, akkor fel kell íratnod vele, szal el kell menned előtte, meg kell vizsgálnia.

AMÚGY HÁNY ÉVES VAGY? Tudod, hogy van csomó védekezési mód?

[link]

2009. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

miből érzed hogy el fogod?

fogamzásgátlót akkor írass, ha a baratoddal fogsz, ha rendszeresen szexelsz

az meg tényleg nem mindegy milyet szedsz be, orvos mindenképp kell, mert magadnak ártasz ha csak felíratsz valamit akárkivel, hogy legyen.

ha csak alkalmi, azét hogy szexelj végre, akkor miért nem jó az óvszer?

2009. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem az a dolgunk hogy dirigáljunk csupán a segítségünkre kíváncsiak,nem a véleményünkre.Még mindíg jobb ha rákérdez mintha csak ész nélkül szexel bele a vakvilágba!

Ahhoz hogy gyógyszert irass fel,el kell menned a dokihoz.-valszeg el fog küldeni vérvételre bár sajnos nem mindegyik teszi...

Ha csak azért akarsz lefeküdni valakivel h elveszítsd,felesleges a tabletta.

Használjatok óvszert,az egyszeri használatra van.

Én igazából azt ajánlanám,hogy akkor szedj tabit,ha már régóta együtt vagytok,illetve ha tudod,hogy nem futó kapcsolat lesz az egész.Mert annak meg nincsen értelme,ha elkezdesz szedni egy hormon tartalmú gyógyszert,lefeküdtök,szakítotok és befejezed/folytatod a szedését.Mindenképpen gondold át ezt szerintem...

Sok szerencsét,remélem segítettem!

C@lypso

2009. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudom h van több módja is, csak azt nem tudtam h muszáj e elmenni előtte nőgyógyászhoz, mert van olyan, aki nem megy el előtte!

Am nem tudom, csak már volt olyan hogy majdnem megtörtént csak mégsem.. szal, bármi megeshet!

2009. febr. 8. 20:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen C@lypso!

Nagyon aranyos vagy!

Hát igen, igazad van. Amúgy is az elsőt olyannal szeretném, akit szeretek, remélem nem jön közbe más dolog ! :)

2009. febr. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!