Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normalis, vagy tulsagosan...

Ez normalis, vagy tulsagosan elsietjuk?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 hete vagyunk egyutt,nagyon szeretjuk egymast,en ugyerzem az eletemet is rabiznam.Mar elotte is ismertuk egymast nagyon regota.

Egyik nap felmentunk hozzajuk filmezni,de sejthetitek hogy nem a filmen volt a hangsuly.Egesz film alatt simogattuk,csokolgattuk egymast meg minden.. Aztan szepen ovatosan megujjazott,egyenlore meg eggyel, mivel szuz vagyok es meg eleg szuk.Jo erzes volt meg minden, jo mondjuk kis fajdalmat is ereztem de ez termeszetes..Simogattam enis intim helyeken..Tisztara benedvesedtunk mind2en,es felizgultunk nem kicsit..Nagyon elveztuk mind2en..,de nemtudom eldonteni hogy nagyon elsietjuk-e,2heti egyuttlet utan?:s

Szerintetek korai ennyi ido utan pettingelni ?

Mert hallottam olyat hogy valakik csak 1 ev utan pettingeltek.. pedig az csak a petting :|Es ettol tisztara megijedtem..

Szoba jott mar a szex is, minden ilyesmit megbeszeltunk mar..

Velemenyeket kerek,nagyon elsietjuk? Mi a normalis?Mennyi ido utan fekudnek le altalaban?

16/L

17/F


2011. febr. 6. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor kérjél minden alakalom után 10 rongyot, és nem fogsz olcsónak tűnni.. nem tart lotyónak nyugi!
2011. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az elsietés szerintem nem időtől függ, hanem a kapcsolat előrehaladottságától. Akár azt sem tudom kizárni, hogy 24 órával a megismerkedés után már mindkét fél úgy érzi, hogy ez kell neki, de persze vannak olyanok is, akik hetek alatt sem nyílnak meg annyira a másik előtt, hogy őszintén belemehetnének egy ilyenbe.


Mindenesetre a csókolózás és a petting még csak az előszoba, ott is elidőzhettek egy darabig, mielőtt átléptek a hálószobába :)


Azt viszont én is javasolnám, hogy 16 évesen és szűzként még inkább várj az első szeretkezéssel.


23F

2011. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem korai... De minden ember más, ha neked így jó, akkor tedd így, de két hét után még azért ne bízd rá az életed is valakire.:D
2011. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
hat en nem tudom de nekem 1 ev nem volt eleg hogy kiismerjem igazan a paromat:)
2011. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem az számít, mennyi ideje vagytok együtt, hanem hogy mennyire ismeritek egymást, mennyire tudtok bízni egymásban, mennyire biztos a kapcsolat jövője.

ha a barátod véleménye érdekel csak akkor biztos nincs ok aggodalomra, hiszen ő kezdeményezte.

tehát tudni kellene, mennyi ideig ismerkedtetek, mennyire intenzívek voltak a közös programok, mennyire ismeritek egymást...


az is biztos, hogy minél hamarabb történik meg ez, annál valószínűbb hogy nem tart sokáig a kapcsolat, mert azután is abban keresheti az ember a kapcsolat sikerességét, hogy minél hamarabb, minél többet kapjon. ez egy ördögi kör.

a kapcsolat szentségét és bizalmasságát az idő, türelem adja, az uralkodás az ösztönök felett, ez a civilizált, tervező ember ismérve. ezzel azt bizonyítjátok egymásnak, hogy különlegesek vagytok egymás számára, és nem történik meg akárkivel az, amit együtt csináltok. a fiú sokszor nem a lánnyal van együtt, hanem szexel, a lány meg sokszor "épp fontos valakinek". ezek azok a tipikus nemi hibák, amik előfordulhatnak, és így sosem azon lesz a hangsúly, hogy a másik, vagy ti együtt, hanem hogy ÉN kapni akarok.

2011. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Turbocharger ***** válasza:
Nincs elsietve,es nem vagy olcso lotyo.
2011. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!