Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a szüleimnek, hogy...

Elmondjam a szüleimnek, hogy a drága hőn szeretett lányuk már nem szüz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és elég konzervatívan nevelnek...ráadásul nevelőanyukám van, aki nagyon szigorúan fog.
2009. febr. 11. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell elmondani.Minek?Hogy cikusz legyen?
2009. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát igazad van, csak az a sztu, hogy lefeküdtem a legjobb bnőm unokabátjával és a bnőm anyja megtudta.de nem mondja el fateroméknak!:Dhála isten.csak inkább tőlem hallanák + mint mástól
2009. febr. 11. 13:15
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem el kellene mondanod és ha neked támad akkor vesd a szemére, hogy ha így áll a dologhoz, akkor ezután semmit nem mondasz el neki.De azért még korai volt ez a dolog, én 16 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, de később megbántam, hogy annak adtam, aki nem érdemelte meg.
2009. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

"drága hűn szeretett lányuk"


Először is szállj le a magas lóról. Másodszor meg ne gyere ide azzal dicsekedni, h 15 évesen dugsz. Ez minket nem érdekel, bocsi! De azért gratulálok, ügyes vagy.. Pff

2009. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
13:17-es!Igazad van!
2009. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Nos, hát gratulálok nektek. Megkérdezi, hogy elmondja-e a szüleinek, ti meg itt arról dumáltok, hogy miért dugott 15 évesen. Nem lehet megérteni, hogy mindenki akkor csinálja, amikor neki jól esik???? Én is 15 voltam, (és nem azért, hogy "menőbb" legyek) egyáltalán nem bántam meg, sőt r*banc se lettem, vagy hasonlók. Ha 15 évesen akarja, akkor csinálja, ha meg 40 évesen, akkor.


Amúgy szerintem ha nem tudják meg, akkor felesleges elmondani nekik. Főleg ha konzervatívak. Nem hiszem, hogy örülnének.

2009. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

13:17-es

Lehet, hogy a Te lányod..

:)

2009. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
13.40-es Vannak neked gyerekeid?Vagy legalább tervezel gyereket?Lehet, hogy konzervatívak a szülők, de sokszor meglepődik az ember ezeknek a konzervatív szülőknek a reakcióján, ugyanis sokszor sokkal emberibben reagálják le az ilyes jellegű "gondokat", mint némelyik legmodernebb anyuka, vagy apuka.Én is így jártam az én nagyon konzervatív szüleimmel, amikor be kellett, hogy valljam a terhességem, mivel az ő engedélyük kellett az abortuszhoz, mert még fiatalkorú voltam.Nagyon féltem, hogy kiakadnak, ordítozni fognak, sőt, hogy apám tán meg is ver.Tudjátok mi történt legnagyobb meglepetésemre:anyám nem szólt egy szót sem, csak sóhajtozott és sokat sírt és emberi hangon beszélte meg velem ezt.Amin a legjobban meglepődtem az az volt, hogy apám sírva fakadt amikor elmondtam neki(sosem láttam előtte sírni őt)Azóta már én is 2 gyermekes anyuka vagyok és igazán most kezdem érteni, hogy miért is fájt ez nekik olyan nagyon.
2009. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Aki leszólt és lepontozott:

Olvasd már el légyszíves még 1x a kérdést! Szerinted ez milyen stílus?? Ez nem egy szerencsétlen tizenéves, aki segítséget kér, hanem.. (ezt már leírtam)

2009. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
45%
hubaszzátokmeg, 13:17 es főleg, mitképzelsz te hoyg igy bezsélsz??! nem azér ttette föl szerencsétlen a kérést hogy halgassa a bunkó agyadból kipattant szánalmas okosságokat ,hameg nem tetszik minek válaszolsz? nem kötelező jellegű ez az oldal...am meg a kérdezőhöz szólva, szerintem nemond meg, ha télleg olyanok amijenneknek leírtad őket.én 14 vagyok de sztem engem még 17 évesen is kinyírnának ha elmondanám...sztem ne mond el, talán majd ha 21 körül leszel felötlik bennük a gondolatxD.addig szemrebbenés nélkül tagadhatodxD
2009. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!