Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a szüleimnek, hogy...

Elmondjam a szüleimnek, hogy a drága hőn szeretett lányuk már nem szüz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és elég konzervatívan nevelnek...ráadásul nevelőanyukám van, aki nagyon szigorúan fog.
2009. febr. 11. 13:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
én 14 voltam amikor elvesztettem, én se mertem bevallani, pedig az én szüleim nem fogtak röviden, csak amikor még előtte szóba jöt párszor, hogy lassan ott tartunk a fiúmmal, akkor jól ki lettem oktatva hogy ráérek még. Úgyhogy egy jó darabig nem mondtam el nekik, később, mikor már elmertem, (kb 1év múlva) elmondtam nekik, és úgy vették, mintha akkor mikor elmondtam nemrég történt volna..én meg rájuk hagytam ...és nem is volt gáz..amit nem tudnak az nem fáj nekik :D:D
2009. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
15:45-ös, mielőtt másokat lebunkózol, nézzél már magadba! Minden sorodban 3 helyesírási hiba van! Előbb írni tanulj meg, ne szexelni, te IQ-fighter!
2009. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

De szerintem (megpróbálom úgy írni, h megértsd):

"felyezűk bea vítátt"

2009. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
98%

jaj ne veszekedjhtekXD

Szerintem aki elég érett és felnőtt a szexhez annak ahhoz is éretnek kell lennie , hogy ezt felvállalja a szülei elött...nem mondom hogy örömmel ujságold el, de ha rákérdeznek én nem hazudnék a helyedben...az érettséghez ez is hozzá tartozik....

2009. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem vagy olyan viszonyban velük, nem kell elmondani. Én sem mondtam el annakidején, de anyukám és apukám is rájött magától. De én elképzelni sem tudom a helyzetet: "Anyu, Apu, azt szeretném mondani, hogy nem vagyok már szűz." Hát, nem tudom... Ha rákérdeznek, akkor mondd el nyugodtan, visszacsinálni úgysem lehet. Csak védekezzetek, és ha baj van, akkor cselekedjetek, ne pedig várjátok, hogy megjön-e.
2009. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kettővel előttem szólónak van igaza! Mondd csak el, ha olyan érett vagy - hadd örüljenek ők is veled ;)
2009. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%

17:00 nyert. Nem kell elmondani, de letagadni sem, csak vigyázzatok.


(A stílusom nekem is ilyen mint a kérdezőnek, többnyire gúnyos éllel, leginkább ha valami fáj vagy aggaszt. Nem feltétlenül beképzeltség, mindenkinek van valamilyen stílusa.)

2009. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!