Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy lány 20 évesen még szűz,20 évesen csókolózott először?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 12:37
1 2 3 4
 21/37 Dark Prophet ***** válasza:
54%
Vagy nem nez ki jol, vagy hulye...minden siszkriminacio nelkul, a fiatalsagod nem fog soha visszaterni. Ergo amikor kihagy valaki egy jopar evnyi be nem potolhato tapasztalatot es igazi bohem tini eletet, annal valami nem stimmel. Vagy trauma erte, amely esetben ertheto, vagy kicsit nem teljes az emeleten, ekkor is ertheto, vagy felteszi a magas dobogora a szuzesseg kerdeset, ami jelzem egy hatalmas hulyeseg, ebben az esetben nem ertheto. Igen en fiu vagyok , de nekem rengeteg komoly lany baratom volt az utobbi 8 evben hala az altalaban idosebb tarsasagomnak, es egy dolgot tudok mondani: az elet elfut, nem jon vissza. Megoregedsz, megvenulsz megrancosodsz. Es hiaba ebredsz fel 30 evesen h nem volt tini szexualis eleted, ergo nincs tapasztalatod bizonyos teren dolgokban, mert akkor mar keso lesz. A vonatot addig kell elkapni amig ott van. Nem muszaly azt diszko wc-kben, lehet azt agyban parnak kozt is, en pl kifejezetten szeretem a parommal ejjel parkban erdoben meg veszelyes helyeken de ez a mi perverzionk. Sajnos a mai tul-dughatnek fiatal fiuk miatt a mai fiatal lanyok atesnek a tulso lo tulso oldalara es akkora nagy dobogora teszik a szuzesseg temajat, es annak elveszteset, hogy aztan csak neznek rendesen miko rajonnek h nem jott be es elveszett 4 evnyi szexualis eletuk. Baratnoimmel dumaltam errol annak idejen, es mondtak sok ilyent h ugyis az fog a legjobban megmaradni ami a legjobban esik. Nem feltetlenul a legelso. Es igen, letezik szex szerelem nelkul. Lehet azt egeszsegese, kolcsonos tisztelettel es elvezettel uzni anelkul h mason atgazolnal. Ezt tapasztalatbol mondom, mivel van egy ket olyan jobaratom nonemu akikkel egyszer egyszer volt kozos ejszakank az evek soran. Ez nem rontotta meg a baratsagunkat, sot megerositette, van egy ket kellemes kozos emlekunk amin elmosolyoghatunk s kalap. Aranykozeput, emberek. Mindenhol ervenyes.
2011. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 alf válasza:
79%
Anyukám 24 évesen jött össze apámmal, ő volt az első kapcsolata. Szép volt, ma boldog házasságban él (40 éve)és én meg a tesóm is normálisak vagyunk :)
2011. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
74%
Nekem az ilyennel semmi bajom! Ez nem elítélendő és tényleg nem az a vagány csaj aki minnél hamarabb elveszti.
2011. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
70%

Itt nem a vagányságról van szó.

Én sem azt mondom,hogy tartogasd a szüzességedet a férjednek,mert ez banális hülyeség.

A szex jó,miért ne csinálhatnám azzak,akivel akarom?Miért kell nekem szerelmesnek lenne abba a lányba például,akit megkívántam?

Én 15 voltam,mikor összejöttem egy 21 éves lánnyal,együtt voltunk pár alkalommal,és hihetetlenül jó volt.

Most itt vagyok 21 évesen,van barátnőm lassan 3,5 éve,rendszeres szexuális élettel,és nagyon jó.

Nem azt mondom,hogy legyül város ribanca,feküdj le mindenkivel,de minek legyél szűz 25 éves korodig?Értelmetlen,mert nagyon sok király dologból kimaradsz.

Nincs is annál izgatóbb és észvesztőbb dolog,mint mikor vagy egy szórakozó helyen (diszkó,koncert,tök mindegy),és elkezdesz szemezni egy lánnyal,és utána jönnek a dolgouk maguktól.

És nem a "megduglak-áttaposok rajtad-kiröhöglek" témara gondolok.Én sem azon voltam,hogy meghúzzak minden csajt,aki szembe jött az utcán,de aki benne volt,azt simán.

Utószóként még annyit,hogy ne a végletekben gondolkudjunk.Abban mindenki egyet ért,hogy 12 évesen nincs értelme,én is stzéjba csapdosnám az ilyen gyerekeket.De aki elérte azt a bizonyos szintet mind biológiailag,mind agyi szinten,az élvezze az életet,mert nincs még egy.

2011. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Dark Prophet ***** válasza:
59%
Ott a pont folottem:D
2011. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
Örvendetes
2011. febr. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
100%

A felseségemet 23 éves korában ismertem meg. 24 évesen feleségül vettem. Szűz volt. Mindennél jobban becsülöm ezért, és egyikünk fejében sem fordul meg, hogy másfelé keresgéljünk. Erre való a házasság, és a házasság utáni szex.


És hogy szexuálisan minden passzolt? Nem rögtön. De nagyon hamar. ÉS ebben a tapasztalatok vittek előre? Nem, hanem az őszinte beszélgetések, némi alkalmazkodás és szeretet.


Nagyon rossz annak a lánynak, aki csupán félelemből maradt szűz, és nem tudja értékelni. Minden nőt bátorítanék, mert nagyon nagy ajándékok tudnak lenni EGY férfi számára és viszont, és létezik még ilyen férfi aki ezt értékeli. A VV-t meg nem kell nézni, mert a végén tényleg való világgá tesszük. Tudatos népbutítás, nem kell mindennek bedőlni.

2011. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Tomás de Torquemada válasza:
Mi a véleményed arról ,hogy 36 éves vagyok(F) és még szűz ,és még nem is csókolóztam ,mert genetikai hulladékokkal vagyok körülvéve...
2011. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Hát, lehet én is így végzem majd, ha nem találok normális nőt és nem változom meg. De engem nem zavar:)
2011. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Kettővel feljebb írónak: Nekem az, hogy valószínűleg te vagy a helyváltoztatásra képtelen növényi genetikei hulladék, pláne mivel mindenki másról ezt mondod.
2011. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!