Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy lány 20 évesen még szűz,20 évesen csókolózott először?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 12:37
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Én 21 éves voltam, (jelentkező lett volna) de inkább vártam arra, akinek fontos vagyok, én, és nem csak a szex. Ebben semmi furcsa nincsen, most boldogan élünk a férjemmel, aki a második szexuális partnerem. Elég szomorú, hogy egyeseknek az nem normális, ha valakinek van morálja, és nem fekszik le bárkivel. Ha valaki feleségnek inkább egy olyan nőt szeretne, akinek sok szexuális partnere volt (az is lehet normális, ha rendes kapcsolatai voltak), vagy férjnek olyat, aki végigk----t mindenkit, és nem szánított neki az érzelem, az nekem furcsa.

De a lényeg, hogy mindannyian mások vagyunk, és amíg ezzel nem okozunk másnak fájdalmat, és nem veszélyeztetünk másokat (pl azzal, hogy kondom nélkül fekszünk le különböző partnerekkel), az normális. A húsz éves szűz is.

2011. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
Én 19évesen veszítettem el, és azzal a férfival akit mindennél jobban szerettem. Szóval inkább legyél sokáig szűz és azzal veszítsd el akit szeretsz mint hogy csak kíváncsiságból dob oda egy embernek a szüzességed aki nagy valószínűséggel meg se érdemelné azt
2011. febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdéseben már leírták, és ez a nagy igazság:

Egyes férfiak azért szeretik a szűz lányokat, mert:

-félnek hogy nem valami jók az ágyban, és örülnek, mert az ilyen lányoknak nincs összehasonlítási alapjuk, ergo nem kell ez előző pasikkal "versengniük"

-nemes egyszerűséggel legyezgeti a büszkeségüket hogy az ő p*csük járt ott először, és ezzel lekörözték a "versenytársakat"

-sok férfi betegesen féltékeny az "exekre", hát itt nincs mire féltékenynek lenniük...


Tehát ez nem szól másról mint hiúságról, önbizalomhiányról, és féltékenységről. Ennyi.


Egyébként szerintem nagyon megszivatja magát az a lány aki huszonéves koráig tartogatja. Akkor már tényleg bármelyik pillanatban betoppanhat az a férfi (szerencsésebb esetben), akivel komolyan lehet tervezni (házasság,stb) Mindezt nulla tapasztalattal...Háát... Én is azt látom a környezetemben hogy az ilyen nők, akik nem "éltek", idővel marhára megunják a banánt, felhagyják a kapcsolatukat, és elindulnak szétnézni a világban, és 30as éveikben élik azt a korszakot (bulizás, pasizás, stb), amit a normális emberek fiatalkorukban. Sok ilyet láttam... Lehet lepontozni.

2011. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Dark Prophet ***** válasza:
Folottem valaszolo uriember, en voltam az aki ezeket taglalta tobb kerdesen keresztul es aki ezeket megelte sajnos egynel tobb csaladon beluli valassal es perpatvarral:) Orvendek hogy valaki be meri ismerni hogy ezek a dolgok fontosak:) Nulla szexualis tapasztalattal belevagni egy veglegesnek szant szerelembe nagy hulyeseg. Soha nem tanulsz meg olyan fortelyokat amikkel igazan extra es hatalmas oromoket es orgazmusokat okozhatnal a szerelmednek. Nagy szivas az ha valaki elvbol nem tette meg huszoneves koraig. Emberek, mar nem a kozepkorban elunk. Lehet hogy egy kettonek bejott, hogy mindkettonek elso es vegleges, de az nem romantikus, az szaraz. Hogy metaforara tegyem, ok mindketten egy eleten at fognk orvendeki a sutinek, de soha egyikuk sem fogja megtapasztalni hogy milyen a torta. Es ezeknek a hazassagoknak a 90 szazaleka tonkremegy 30valahany evesen. Ezzetek utana emberek, a hazassagok tonkremenesenek LEGFOBB oka a rossz es unalmas szex. Akarmennyire is szereted a masikat, az agyban nem a szerelemrol van szo. A szerelem erzesetol nem fogsz sikitva elelvezni. Es orvendek hogy 22 evesen 14 eves korom ota rengeteg lannyal (eltapodasuk es kihasznalasuk nelkul, kolcsonos es megfontolt beleegyezessel) volt szexualis kalandom. legtobb kapcsolaton belul, de volt gey par ugy is h nem volt kapcsolatom. Azota is ismerem nagyreszuket, es joban vagyunk. En nekem annal nagyobb orom nincs amikor latom a baratnom sikito, es nyogo orgazmusat eppen a nyelvtechnikamnak hala (amit evek alatt fejlesztettem ki), vagy akar a faroktechnikamnak hala, ami tul nagy neki, ugyanis ket veglet vagyunk (o nagyon szuk, en eleg nagy), de megis tudom hogy hogyan kell ilyenkor csinalni hogy ne fajjon, megszokja es igazan egetrengetoket elvezzen, amiket sosem felejt el. Tapasztalat nelkul ezt sosem tudnam neki megtenni, ezt o is nagyon jol tudja. En vagyok neki az elso es mohon tanulj el az ujabb es ujabb trukkoket tolem szexualis teren. Es imadjuk egymast, nagyon jol megvagyunk. Tanulsag: egyik felnek rengeteg tapasztalata kell legyen hogy igazan szines es hosszantartoan izgalmas szexualis elet alakuljon ki, mindig legyen valami uj. Es o 17 evesen belatta miutan elvesztette, hogy hulyeseg volt kimaradni belole, mert a fizikai erzesek kiralya, es 10szor olyan erosebbe tesz minden kapcsolatot.
2011. febr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ami még baj azzal, ha valaki csak egy emberrel, a férjével volt egész életében az, hogy szex nélkül nincs szerelmi kapcsolat. Így nem az az egyetlen probléma, hogy a szexben nincs tapasztalata, de másban sem, egyszerűen nem tudja egy csomó helyzetben hogyan kell viselkedni, nem ismeri se saját érzelmeit, se a másikét nem tudja értelmezni és ez problémát, adott esetben válást is okozhat.

Persze 20 évesen még nincs lekésve a kérdező semmiről, 20 évesen még bőven fiatal, + azt nem tudod irányítani mikor találkozol megfelelő pasival, van aki 16 évesen van aki 21 évesen.

2011. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem szeretem szűz csajjal csinálni.

Sokat kell körülményeskedni,és azzal "húzni" az időt,hogy például ne fájjon neki,vagy kitalálja,hogy hogyan is jó neki.

Lehet,nekem vannak rossz tapasztalataim ezen a téren,de az első egy-két alkalommal mindnek fájt egy kicsit.

Lehetsz akár milyen ügyes farokhuszár,ha a csajnak fáj,és nem tudja mi a jó neki,cseszheted.

Egyszóval gyerünk tapasztalatot szerezni :)

2011. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Ami még baj azzal, ha valaki csak egy emberrel, a férjével volt egész életében az, hogy szex nélkül nincs szerelmi kapcsolat. Így nem az az egyetlen probléma, hogy a szexben nincs tapasztalata, de másban sem, egyszerűen nem tudja egy csomó helyzetben hogyan kell viselkedni, nem ismeri se saját érzelmeit, se a másikét nem tudja értelmezni és ez problémát, adott esetben válást is okozhat."


Ott a pont. Sőt továbbmegyek: szokták mondani hogy végig kell csókolni jópár békát, mire jön a herceg. És ez így igaz. Az első kapcsolatba még olyan kis naivan megy bele az ember, azt se tudja milyen fiú való mellé, azt se tudja hogy működnek a párkapcsolatok. Kell a párkapcsolati tapasztalat hogy egyáltalán azt tudd, milyen emberekkel jössz ki jól. Ezt csak így lehet megtudni, máshogy (pl barátság, stb) nem.

2011. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!