Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen méretű óvszer kell, ha...

Milyen méretű óvszer kell, ha a hossza 15-16 cm, a kerülete pedig 14?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen L, XL, XXL vagy mittomén...milyet kell kérni a patikában.A legutóbb vettem egy csomaggal, de elég szűk volt és sajnos nem néztem meg a méretet.Még új vagyok a témában
2011. febr. 19. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hat tenyleg uj vagy... :S Menj be egy drogeriaba, es tanulj!

Nincsenek igy bemertezve, hogy S, M, L...

Vannak persze, amin feltuntetik, hogy nagyobbaknak...

Fajtaja valogatja, pl a pasimnak a masculan kicsi, a durex, lifestyle stb tokeletes. Vegyel egy parat, aztan talald meg, neked melyik jon be.

2011. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél minden méretből, próbáld fel mint nők a ruháikat. Egyik csak jó lesz
2011. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ott helyben, a patikában, a pult mögött? :) :D

kösz a válaszokat :)

2011. febr. 19. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
nem a pult mögött. Egyszerűen kérjél minden fajtábol egy darabot. Aztán próbálgasd.
2011. febr. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért patikában veszed a gumit? Ha van olyan hely, ahol biztos nem vennék, az a gyógyszertár. :D 1.: A legdrágább kiskereskedelmi egységek egyike a gyógyszertár. 2.: Én pl. nem merném ott kikérni, mert nem csak berakod a kosárba, utána meg a futószalagra, hanem ki is kell mondanod ott a gyógyszertárosnak, meg az egész sornak, hogy mit akarsz. Erről volt egy paródia is. Ez az: http://www.youtube.com/watch?v=hZfUjulz6GA
2011. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is kicsi az átlag gumiméret, valószínűleg ilyet kaptál. Nálam a Durex Comfort XL vált be, sztem próbáld ki azt!


A méret amúgy csak a felhelyezésnél számít igazán, és a kisebb gumikat is fel tudod húzni, ha megemeled az óvszert az ujjaiddal, és úgy görgeted le.

2011. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, csak a standard engem olyan szinten szorít, h "elálmosodik" a fütykösöm munka közben, mert nem kap elég vért.Elszorítja az a hülye gumi :(
2011. febr. 21. 12:59
 8/9 anonim válasza:
az utolsó hozzászóláshoz irnék...vágod te hülye vagy..persze h fel tudod erőszakolni a kisebb gumit...csak az az apró probléma h elszakad...nem jó szórakozás esemény utániért rohangálni....
2011. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó komemntelő! Mielőtt másokat oltogatnál, te paraszt, talán tájékozódnál előtte! Ezeket a gumikat nagyságrendekkel nagyobb strápára képezték ki, mint te azt gondolnád. Az, hogy gyakorlatilag pár milliméterrel jobban kitágul semmit sem számít! Valószínűleg azért nem láttad ezt át, mert az átlagnál keskenyebb pénisszel áldott meg a sors. De nézd a jó oldalát, ha a csajodnál nem is pozitívum ez, legalább a saját (rossz) elképzelésed alapján mindig biztonságban vagytok! :)
2011. márc. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!