Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsőnek milyen pózt javasoltok?

Elsőnek milyen pózt javasoltok?

Figyelt kérdés

Most fogok először lefeküdni a barátnőmmel (ő 18, én 19 vagyok) mindkettőnknek ez lesz az első.

Tudom, hogy valószínűleg nem lesz neki kellemes az első, de szeretnék neki minél kevesebb fájdalmat okozni, mire figyeljek? Valami hasznos tanácsot tudtok adni? Melyik póz a legjobb a lánynak ilyenkor?


Köszönöm


2011. márc. 14. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Váltogassátok, mi is azt csináltuk barátommal először, így a legegyszerűbb megtalálni. Nekünk végül a lovagló jött be, annál maradtunk. 17/L
2011. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hagyományos misszionárius póz.Az előjátékra figyelj,hogy rendesen legyen nedves.Variálni ráérsz a harmadik alkalomnál is,hacsak másképp nem akarja a leányzó.
2011. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy valószínűleg nem lesz neki kellemes az első, de szeretnék neki minél kevesebb fájdalmat okozni..."


Hát, nem szabad így nekiállni!

Ahogyan előttem is írták, misszionárius... De egyébként meg: add át magad a helyzetnek, ne agyalj előre.

2011. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Misszionárius.
2011. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Misszionárius
2011. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!