Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tulajdonítanak akkora...

Miért tulajdonítanak akkora jelentőséget az elsőnek?

Figyelt kérdés

Oké, azt mondják életre szóló élmény... Nade mindenre azt mondják, az első barátodra/barátnődre, csókra stb.

Nekem pl. az első "barátom" egy hazug disznó volt, semmiben sem mondott igazat. Az első csókom pedig úgy történt, hogy az egyik osztálytársam megfenyegetett, hogy bánt ha nem engedem... Ezek szar dolgok és mégsem dőlt össze a világ!

Miért olyan nagy gond, ha nem "álmaid férfijával/nőjével" veszíted el?


2011. júl. 31. 08:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%

Ebben szerintem teljesen igazad van,baromság úgy kezelni a szüzességet mint egy szent tehenet,és sztem 15 éves korban ideális túl lenni rajta mert bizony 15-16 évesen vágyik a legtöbb szexre legalábbis egy fiú biztos,és ez az állapot ugyanabban a formában nem fog visszatérni!!!

igazad van!!!

am kor nem?

én 20/F és 18 voltam mikor elvesztettem

2011. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azért,mert ha rossz élmény,egy életre benned marad.Mélyen,elrejtve,de ott van...
2011. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én sem gondolok úgy a szüzességemre,mint egy szent tehénre, de azért nem adtam magam oda az első jött mentnek. abban meg van valami, hogy kihat az egész életedre. A tesómat otthagyta,elárulta,megcsalta a barátja egyből azután ,mikor elvette a szüzességét..Egy évig nem volt utánna senkije,mindig attól félt hogy ismét ez lesz.Pedig nem hiszékeny meg stb.
2011. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
37%

Azért mert sokan félnek attól, hogy rosszul sül el, fájni fog, a barátjának nem fog tetszeni, béna lesz... és akkor szépen kialakult ez a közhiedelem, hogy tulajdonítsunk neki nagy jelentőséget, és akkor az elsőnél nem is számít semmit csak hogy együtt legyetek. Mert végre örül a pasi, hogy ágyba tudta csalni a kedvesét.:D Ez a véleményem. És sztem nem ribi aki nem vár 1 évet arra, hogy együtt legyen a barátjával. Lásd én 2 hét után...:D

16/L

2011. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

előző, erre legyél is nagyon nagyon büszke...szerencsétlen. :D

amúgy meg igenis fontos h ne egy utolsó hülyének add oda először magad.

utána bánja a franc, kivel szexelsz...bár akinek az első semmit sem jelent, annak gondolod a többi 10 pasi se okoz semmilyen más érzést, mintha nem lenne egy kis ribi.

18L

2011. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Én se értettem soha bár van neki egy értéke meg minden de én se tartom olyan angy dolognak bár azért legalább vmi baráttal történjenek ezek ha már nem szerelemből csinálom .. sose értettem az ilyeneket hogy megmondják hogy 1 év minimum hogy megtörténjen. 90 %ban úgy van hogy nem azzal alapítasz családot aki elvette a szüzességet ..
2011. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

09:10-es

sztem neked van igazad,és ettől még egyáltalán nem vagy rib*nc!!


utánad következővel nem értek egyet,mégis miben különbözik a többi,"idézlek: bánja franc utána kivel szexelsz"

szóval szerinted ha valaki elveszti a szüzességét olyannal aki szeret,és az otthagyja átveri,DE rákapott az izére és az összes utána következő partnerét cserélgeti megcsalja az meg nem ribi?de az aki 2 hét után odaadta magát,és azután lehet hogy hűséges és jól megvannak az meg igen?

sztem rosszul gondolkodsz

2011. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
a kerdesedre valaszolva: Az elsoknek csakis a nok keritenek hattlmas feneket, mivel bennuk aa hormonok igy munkalkodnak. A nokbol csakis erzelmi hatasra valthato ki az inger a szexre, vagy egy csokra. Komoly inger. Ezzel szemben a ferfiak presztizs kerdes hogy mikor veszitik el a szuzesseguket, netalantan az is hogy hany lannyal smaroltak egy buli alkalmaval. Ha pedig mindezek az "elsok" rosszul sulnek el... komoly lelki problemak alakulhatnak ki. Mint ahogy visszautasitasoktol is. Mint mind lelki dolog.. es a kesobbiekben is sokszor minden mas felenksegnek, visszahuzodasnak ez az oka. Az "elso" valami...
2011. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
szerintem is túl van lihegve a téma...én nem mondom hogy nem fontos a szüzesség,de egyesek olyan görcsössé válnak tőle ami már nem egészslges(lsád:+20 feletti szüzek)és pontosan azért mert azt hiszik nagyon fontos és senkivel se elégednek meg
2011. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az baromság, hogy mindenki itt fél, hogy "Jajj fájni fog, amúgy mennyi vért veszíthetek?"

De igenis, jobb olyannak odaadni, akit annyira kívánsz, hogy már az érintése hatására is remegsz :)

2011. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!