Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kielégítsem orálisan a barátom...

Kielégítsem orálisan a barátomat szex előtt?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja járunk, és tervezzük, hogy már lefekszünk egymással. Mindketten szüzek vagyunk, kezdők. Petting már régóta van. A barátom azt mondja, hogy szerinte hamar el fog menni, főleg hogy ez lesz az első neki is. Ezért azt akarja, hogy szex előtt elégítsem ki orálisan. Ez jó ötlet? Ha kielégítem előtte, akkor is ugyanúgy fogja élvezni a szexet? És nem lesz utána puhább a dákója?:D Mert ha keményebb, akkor egyszerűbb betenni, meg jobb is, nem? Tapasztalokat várok! Köszi.

18/L (barátom 19/F)


2011. márc. 22. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell az orális szex. Csak ma ez divat. Attól még lehet minden jó. Tökéletes úgy is csak akkor lesz,ha már ismeritek egymás testét.
2011. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném.Mivel nem ismeritek egymást,akár egy óra is lehet,mire újra állni képes a dákó.De lehet hogy nem.

Majd a szex után kényeztetném.

2011. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem csinálj neki banános tortát.

Az finom.

2011. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
honnan jött, hogy nem ismerjük egymást? Ismerjük egymást:D 7 hónapja járunk... és volt már petting, orális szex is.
2011. márc. 22. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan.
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kielégíteni, de kicsit kényeztetheted előtte.De nem muszáj.
2011. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha még nem szexeltetek,akkor ismeritek egymást ilyen téren???Szerintem nem.

De Te már eldöntötted,hogy orállal kezdesz.Nincs ezzel semmi baj.

2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
És egyébként, ha egyszer kielégítetted orálisan, akkor törvényszerű, hogy utána közösülésnek kell következnie?
2011. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos... Van az a mondás (férfiak közt), hogy a nő mindig tud, a férfi mindig akar. Egyéntől és hormonoktól függ, hogy mennyi az "újratöltési idő", de nem 5 perc, még egy 19 éves fiúnál sem.

Azért akarja, hogy szex előtt orálisan kielégítsd, mert akkor (szerinte) sokáig fogja bírni magát a szexet. Gyakorlatilag valóban lehet, hogy merev marad, viszont magömlés után a hímvessző érzékennyé válik átmenetileg és ha közvetlenül (vagy 5-10-15 perccel) orgazmus után akar szexelni, az elég kellemetlen, mondhatni fájdalmas lesz neki.


Inkább biztosítsd a megértésedről és tudasd vele, hogy férfiaknál a korai magömlés bizony természetes az első 1-2-3 alkalommal, az "üzemideje" pedig kis léptekben fog növekedni, de ehhez leginkább az kell, hogy a szex a szeretkezésről, azaz a szerelemről szóljon és ne a teljesítménykényszerről: Fiúknak ez elég stresszes helyzet, mert a barátod azt akarja, hogy neked jó legyen, emiatt aggódik, nehogy túl korán menjen el (elkerülhetetlen) és bizony nem a szeretkezésre koncentrál. Ha megértő vagy és biztosítod arról, hogy téged nem zavar és ez természetes, akkor könnyebben elengedi magát, előbb megismeritek egymás testét és előbb túl lesz ezen az egyébként igen kellemetlen időszakon.

2011. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem max. előjátéknak vesd be, ne elégítsd így ki. Én is azt hittem, hogy hamar elmegyek az első alkalommal, aztán annál hosszabb volt. Mivel még szűz, nem tudhatja, hogyan reagál "éles" helyzetben.
2015. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!