Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Buktatok már le szex közben?

Buktatok már le szex közben?

Figyelt kérdés

Május óta együtt vagyok a pasimmal, ma délután jutottunk el odáig, hogy lefeküdjünk egymással. Ő már tapasztalt volt, én szűz voltam.

Ő jött fel hozzánk, mert nem terveztük, hogy ma fogom. Na mindegy. Az aktus alatt teljesen elfelejtkeztem magamról és elkezdtem sikítani az örömtől.

Szüleim benyitottak erre az ajtón és hát megláttak minket. Ez volt délután 2-kor, utána egyből elment a pasim, azóta nem szól hozzám az anyukám. Láthatóan haragszik rám. Apumat nem viselte meg a dolog, vele tudok rendesen beszélni azóta.

Volt már valakivel ilyen? Mi volt rá a megoldás? Mennyi időnek kellett eltelnie, hogy megenyhüljenek a szülők?


2011. okt. 31. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
A víz alá még nem :)
2011. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem lehet bezárni azt az ajtót?
2011. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
21%
Jaguar Warrior milyen ku*va igazad van öcsém, hogy az emberek ennyit nem gondolkoznak.
2011. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. hány éves vagy?

2. az előttem szóló ajtóbezárást támogatom


3. igen, kaptak már rajta, nem is egyszer

megoldás >> semmi, ez teljesen természetes dolog :) nem kell szégyenkezni...főleg hogy május óta együtt vagytok

2011. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
12%
SZEEEX!*-*
2011. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
őő konkrétan nem, mert vagy előtte vagy utána jött a zavaró tényező, amikor már vagy még csak meztelenek voltunk, és akk gyorsan ki kellett kiabálni hogy várjál még egy kicsit, és akk gyors öltözés. de nem szülőkkel hanem lakótársakkal esett szal ilyen következmények nem voltak, csak hallgathattam utána hogy na mámeg micsináltunk délutan :D
2011. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1) 17 éves vagyok.

2) Nincs meg a szobámnak a kulcsa. Valahol el van téve a szülőknél, így nem lehet bezárni az ajtót.


Anyum még mindig nem beszél velem és ezzel már teljesen kiborított. :(

2011. okt. 31. 20:44
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

17éves vagy, nem 14...

szex ennyi idősen már oké szerintem

anyáddal meg miért nem beszéled meg?

sikitozni tudsz az ágyba, anyáddal meg nem tudsz beszélni?!

2011. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

előző, képzeld, nem mindenkinek jók a családi kapcsolatai. én pl. 36 évesen se tudok anyámmal beszélni. s az enyém arra akadt ki, hogy a barátom ott aludt nálunk. 30 éves voltam, már nem is laktam otthon, csak akkor épp hazamentünk. anyám azt akarta, hogy szakítsunk, ezért halálra sértődött, hogy ott alszik, és mit csinálunk. ismétlem, 30 éves voltam.

de azon is halálra sértődött, és lek***zott, mikor kiderült, hogy már kettő darab emberrel volt szexuális kapcsolatom. 23 évesen...

2011. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Képzeld el azt hogyha te mint felnőt rányitsz a 17éves gyerekedre és meglátod...Nah szerintem meglepődnél rendesen :D

Szerintem ülj le vele mond meg neki hogy most muért csinálja ezt hiszen egy 17éves embernél ez már természetes dolog :D

2011. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!