Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kell tennem? Mit kell...

Mit kell tennem? Mit kell másképp csinálni esetleg? Van egy barátom akinek én vagyok az első barátnője. Ő kicsit macis típus, de én se vagyok sovány.

Figyelt kérdés
Én már nem vagyok szűz, de nagyon tanácstalan vagyok , mert nem voltam még szűz fiúval. Mit kell tennem ha már le akar velem feküdni, mit kell másképp vagy kell-e valamire vigyázni?
2009. febr. 24. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Semmit sem kell másképp csinálnod.
2009. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Technikailag nem kell mást csinálnod szerintem (a túlsúlyra gondolok). Azt javasolnám esetleg, hogy ha akarod, hogy veled veszítse el a szüzességét, hagyd, hogy hamar betegye neked (ha Te még ekkor nem vagy elég nedves, esetleg lehet síkosítót használni), mert ha túl sokáig izgatod, szűz fiúnál előfordulhat, hogy még a hüvelyeden kívül elmegy, az meg olyan kellemetlen szitu. Azt nem mondtad, hogy mivel akartok védekezni, ha óvszerrel, és Te gyakorlott vagy a felhelyezésében, akkor esetleg segíthetsz neki.
2009. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Inkább legyen ő alul elsőre,így te tudod irányítani,hogy ráülsz.Lányoknak is milyen jó,mikor először csak fekszenek széttett lábakkal és nem kell csinálni semmit!Ugye?
2009. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizony jó :D

Én barátom is szűz volt, macis is, és én se vagyok szerencsére kifutóslány :D Igazából ő döntött le engem, annak ellenére, hogy én már nem voltam szűz, isteni volt :) Nem kell semmit máshogy csinálnod, de tényleg ne izgasd sokáig, mert akkor hamar eldurranhat :) Ilyen esetben várjatok picit, utána úgyis újra talpraáll a kisfickó hamar, akkor lehet próbálkozni újra :D

2009. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél másképp mint eddig ne éreztesd vele, hogy ő még nem csinálta, te meg már igen! Akkor is ő a férfi neki kell rád vigyáznia!!! az elsőnél ne várj sokat szerintem, de utána jöhetnek a különböző pózok...stb. amúgy ez egy ösztönös dolog és jönni fog minden magátol csak ne stresszelj... :)
2009. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valsz. hamar el fog sülni, lehet el sem juttok a behatolásig.

Egyik ismim mesélte, hogy pont akkor sült el, amikor épp a gumit próbálta felügyeskedni :D

2009. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!