Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azoktól kérdezem, akiknek nem...

Azoktól kérdezem, akiknek nem vált be az első felírt antidepresszáns, hogy a 2. tipus már hatott, illetve mennyi idő után múltak el a mellékhatások, és éreztétek magatokat jól?

Figyelt kérdés
sertralin sandozról váltottam paroxatra, 6. napja szedem, még azért eléggé érzem a mellékhatásokat, előtte a másikat 4 hétig szedtem, de nem vált be
2011. máj. 24. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Citaprammal kezdtem, azt hiszem 6 hétig szedtem,iszonyatos volt, minden mellékhatása előjött (szájszárazság, vizelet megrekedés, vérnyomásesés, stb.).


Remeronra váltott az orvos, a Citapram mellékhatásai az abbahagyása után kb. egy héten belül megszűntek, a Remeron pedig úgy 3-4 hét múlva fejtette ki érezhetően a hatását,addigra értem el a teljes terápiás adagot(fokozatosan emelte az orvos).

2011. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adrienn7 válasza:
Nekem először cymbaltát írtak fel és mellé xanaxot. A cymbaltát nem tudtam szedni mert nagyon rosszul lettem tőle: szédülés hányás ájulás. A xanax 0,25mg -os 5 napig szedtem reggel este és utána már olyan volt mintha semmit sem szedtem volna. Ezután kaptam mirzaten Qtab-ot kb egy hét után már teljesen jól voltam tőle.
2012. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!