Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez csak nekem probléma vagy...

Ez csak nekem probléma vagy neki is?

Figyelt kérdés
15/F volt régebben 1 barátnőm és neki azóta már volt 1 pasija akivel le is feküdt ,sokáig együtt voltak és megfordult a fejemben hogy megint össze jöjjek vele de az a srác nem volt szűz már én viszont az vok és félek h nem tudnék neki kellő élvezetet nyújtani
2011. márc. 23. 23:09
 1/4 A kérdező kommentje:
kicsit hülyén fogalmaztam de remélem érthető
2011. márc. 23. 23:09
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
ne parázz nem lesz gáz (15/L)
2011. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
ejj mit nem adtam volna ha az én időmbe 15évesen betudtam volna kergetni a mackót a málnásba
2011. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a volt barátnőd sem több 15-nél és sokáig együtt volt akkor már egy pasival? LOL hát ez vicc, és nem is szűz, én az ilyen csajt inkább elkerülném, és keresnék egy normális lányt, akit lehetőleg nemcsak a d*gás éltet, bár te döntöd el, ha csak szexet akarsz, akkor kezdjél ezzel.
2011. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!