Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kellemetlen helyzet! Mi a...

Kellemetlen helyzet! Mi a helyes döntés? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő van egy fiam aki 17 éves a barátnője 14 éves. A barátnője az én legjobb barátnőm 10 éves korom óta. Rajta kaptam őket szex közbe vagyis csak én láttam őket ők nem mert szégyenemben kirohantam..

Szóval szerintetek beszéljek a lány anyával mert a lány elég fiatal lehet hogy el kéne vinnie nőgyógyászhoz nem? meg amúgy se ártana ha tudná hogy a lány már él nemi életet! Viszont..ezzel bajba keverhetem a fiam mert a lány apja egy vadállat és megölné a fiamat ha megtudná..de mégis a legjobb barátnőm..de a fiam élete fontosabb!

most mit tegyek? beszéljek velük én?

39 Nő


2011. márc. 24. 18:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szerintem se szólok! de akkor szerintetek el vigyem a leányzót egy nő gyógyászhoz vagy inkább hagyam?
2011. márc. 24. 19:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát vmit csinálnod kell. Mondjuk először is beszélj a 17 éves fiaddal, hogy ugyan mivel védekezik. Mert ha véletlen teherbe ejti a 14 leányzót, akkor az apja biztos szétveri (talán jogosan..).

A lánnyal sem ártana beszélned.

2011. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

beszéltem a fiammal!

nem haragudott szerencsére amiért megláttam őket és még fel is hoztam a témát!

azt mondta hogy védekeznek és ,hogy vigyáz a lányra. Meg ,hogy a lány nem meri elmondani a szüleinek és hogy én se mondjam nekik. úgy hogy nem fogom nekik mondani ugy döntöttem hagyom!

2011. márc. 24. 20:44
 14/16 anonim ***** válasza:

"azt mondta hogy védekeznek"

Az a kérdés, hogy hogyan. Sokak szerint a megszakítás is megfelelő védekezés...

2011. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
természetesen gumival ezt mondta és én hiszek neki!
2011. márc. 24. 20:58
 16/16 anonim válasza:
14 éves lányt reszel 17 évesen?! Én a fiaddal beszélgetnék el!
2011. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!