Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadjam az exem aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadjam az exem aki azt mondja hogy hiányzok és még mindig szeret? (nem volt megcsalás) Szeretem és nem tudom mi lenne a helyes döntés.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapból nehéz nekünk eldönteni, így pedig, hogy nem tudjuk a szakítás okait, még nehezebb.
2011. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
* ő szakított velem
2011. aug. 22. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem csalt meg és még mindig szereted, akkor miért dobtad ki??
2011. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor bocs :D

és ha ő szeret, miért dobott ki?

2011. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem játszd meg, hogy ha akkor nem kellettél, most se nagyon akarjon semmit. Aztán ha nem adja fel, és te is úgy gondolod hogy megérne egy próbát, menj bele. Persze a te döntésed. De ne vágj bele azonnal a közepébe, tanulja meg, hogy nem hajigálhat. Első voltam.
2011. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem se azonnal hanem hagyd küzdeni
2011. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bocsáss meg neki. Ha akkor szakított veled akkor most se legyél neki jó.

Lehet azért szakított veled hogy kedvérre csajozhasson.

De ha látja hogy te vissza fogadod akkor máskor is megfogja tenni mert te úgyis vissza fogadod!

2011. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szereted? szeret? akkor mi a problem?
2011. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!