Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy tapasztalt, jó pár évvel...

Egy tapasztalt, jó pár évvel idősebb fiú tetszik nekem. Ez szerencsére kölcsönös. Én még mindig szűz vagyok,24 évesen. Pedig nincs baj velem, eddig a tanulás kötött le. Hogy tudassam vele, történhetne valami, ha úgy alakul a helyzet?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy ő úgy tudja,én is elég tapasztalt vagyok,pedig nincs Így.
2009. febr. 24. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmondanám neki az igazat.

mondd el neki, hogy nem merted bevallani, hogy szűz vagy, mert azt hitted, azzal majd imponálsz neki, ha azt hiszi, tapasztalt vagy.

sztem elnézi, és még örülni is fog, hogy egy szűz lányt sodort felé az élet.

2009. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret, nem az számít neki, hogy milyen fantasztikus vagy az ágyban. A másik, hogy akár hiszed akér nem, egy férfinek jó érzés, sőt önbizalomerősítő, ha ő veszi el egy lány szüzességét. A rávezetés miatt ne aggódj, a pasik egy idő után a te kérésed nélkül is próbálkoznak majd:)
2009. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
24 vagy...miért viselkedsz úgy, mintha 14 lennél? Nem akarlak megbántani, de egy kapcsolatba csak őszintén lehet belépni és miért kellene azzal hencegni, hogy tapasztalt vagy, mikor nem? Nincs abban semmi rossz, hogy szűz vagy, normális pasi ezt még értékeli is. Én is úgy voltam, mint te, aztán mikor arra került a sor, hogy szexeljünk, nem volt semmi gond, sőt...mondd el neki, hogy nincs tapasztalatod, ennyi. Ebben nincs semmi rossz, hidd el!
2009. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fiúval nem járok,csupán kölcsönösen tetszünk egymásnak.Én nem mondtam neki,hogy tapasztalt vagyok,ezt ő gondolja Így,bár én hagytam ebben a hitben. Olyan,mintha mégis félne lépni,pedig egyikünk sem kamasz már
2009. febr. 24. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak kölcsönössen tetszetek egymásnak, és nem alkottok egy párt, addig nem kell neki elmondani, hogy nem is vagy oan tapasztalt, amilyennek gondol. Először ismerjétek jobban meg egymást, és ha megbízol benne, mond el neki. Persze, azt az elején is tisztázhatod vele, mármint utalhatsz rá, hogy eddig a tanulás foglalkoztatott, így lehet vele selytetni a dolgokat.

Tudod, azt sem illik megkérdezni az első randin, hogy szüz vagy még. Így én inkább még nem avatnám őt se bele mindenbe, fokozatossan ismerjétek meg egymást.

2009. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
mindegy hogy mit mondasz neki, csak történjen már meg...hát nem vagy te szűzanya...
2009. febr. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy szenteskedő,de cafka sem. Az a gond,hogy nagyon vonzódom ehhez a sráchoz(ő is hozzám),de szerintem ő csak egy kalandot szeretne(tavaly csak azt akarta).
2009. febr. 25. 11:12
 8/9 Odin777 válasza:

és az baj egyáltalán teis kapsz tőle meg őis tőled ,és lehet hogy emiatt marad veled vagy visszajön,hmm énis rágom magam néha ijen egyszerű dolgokon,

ez ez ojan tanult tehetetlenség már énnálam ,ne ess ebbe a hibába..

ha hagyod 1szer levadászni magad ,rájössz hogy ez kell neked

sok bátorságot

2009. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kösz
2019. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!