Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El vagyok-e késve? Lányok,...

El vagyok-e késve? Lányok, hogy viszonyulnátok egy ilyen korú tapasztalatlan srác, max. Gyenge próbálkozásnak minősíthető közeledéséhez?

Figyelt kérdés
27 éves fiú vagyok és nem volt még barátnőm, és még nem is voltam nővel. Mások véleménye szerint egyáltalán nem vagyok külsőre gáz, átlagos alkatom és külsőm van. 27 éves létemre feltételezem, sok minden kimaradt az életemből.
2011. márc. 27. 19:14
1 2
 11/14 anonim válasza:

15:50 szűz Lány!

a sex nem egy olyan dolog amire rá lehet unni epp ellenkezoleg, ra lehet kapni! 16 evesen veszitettem el most 26 vok es imádok sexelni, naprol napra tobbet es jobban! ;D ha meg attol felsz h ra fogsz unni 10-15 ev alatt, mikor akarod elkezdeni? 30 évesen?? tartogasd csak magad akkor a ferjecskednek, biztos ertekelni fogja h o tanitgathat teged! :)

2011. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

15:50-nek.

Nem az a baj a korán kezdett szexel, hogy ráunnak, hanem az hogy érzelmileg, értelmileg nem elég érettek, hozzá, s mire felnőttek lesznek nem értékelik igazán, csak egy tornagyakorlat marad nekik. Egy tornagyakorlat kislányoknak és kisfiúknak. akik már nagyok a babázáshoz, de kicsik az igazi érzelmekhez. A szeretkezés egy csodálatos dolog, ha azzal csinálod akit szeretsz, akiben megbízol. Ki tudsz tárulkozni valakinek, aki elfogad, akit elfogadsz, és aki része tud lenni az életednek.

2011. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nem maradt ki semmi az életedböl ha az idödet kitudod tölteni olyan dolgokkal amit élvezel a munkán kivül én is lassan 18 leszek és még szüz vagyok egyszerüen csak várom az igazit engem nem a farkam vezényel hanem az érzéseim :D
2011. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem sincs tapasztalatom kapcsolatok terén és még szűz vagyok. Nem zavarna, ha a párom is az lenne, de nem elvárás. Szerintem nem ciki, én büszke vagyok rá.

Még várom a herceget, aki elcsavarja a fejem :) Akiben megbízhatok.

2011. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!