Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen normális egy...

Hány évesen normális egy lánynak hogy elvesztítse a szűzességét?

Figyelt kérdés

14 évesen normális vagy kicsit korai?

Főleg 10en évesek véleményére vagyok kiváncsi.


14L


2011. márc. 31. 21:58
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
17. Addig tüzeld magad. Max petting. De gyerek vagy még valamenyire, ne kapkodj.
2011. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha itt kérdezgeted akkor korai...

Én is 14 éves voltam, de nem azért szexeltem mert körülöttem mindenki szexelt,hanem azért mert szeret(t)em a barátomat (akkor 17 éves volt szintén szűz) és kívántam és már nagyon régóta együtt voltunk. Egyáltalán nem erőltette a dolgot, én voltam aki jobban akarta. Ha komoly a kapcsolat akkor nyugodtan tedd meg, ha felkészültnek érzed magad rá.

Valaki írta itt, hogy a komoly kapcsolathoz kell még pár év, azzal meg nem értek egyet. Nekem már 4 éve komoly kapcsolatom van és azzal a pasival vagyok együtt akivel elvesztettük a szüzességünket. Sőt már az összeköltözést tervezgetjük és tervbe van az esküvő is.

Ezen az oldalon annyiszor leírták már, hogy a szüzesség elveszítése nem kor kérdése, hanem érettség testileg-lelkileg.

2011. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

19 évesen, mivel én is 19 esztendős voltam, amikor odaadtam magam páromnak, akivel már 7 éve együtt vagyunk!


25/N

2011. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17-18-tól mondjuk, 14 évesen még abszolút nincs itt az ideje, de kérdezd meg anyukád véleményét.
2011. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14 alatt semmiképp, de nem csak a kortól függ, hanem a szellemi érettségtől. Addig ne kezdjen bele egy pár a szexbe, amíg nem tud mindent a védekezésről, nemi betegségekről és arról, hogy egy lány hogy eshet teherbe. Az sem jó, ha valaki versenynek tekinti a szüzesség elvesztését és azon van, hogy minél előbb elveszítse akárkivel.
2011. ápr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is 18 éves lány vagyok és szűz. Szerintem ebből egyáltalán nem kell nagy ügyet csinálni. Ha eljön az életedben az a partner, akit imádsz, és akinek te vagy a legfontosabb, akkor megtörténik. Ez Pedig lehet 15,16,18 vagy 25 évesen is. Számomra egyáltalán nem ciki, és lehetett volna már alkalmam elveszíteni, de mivel nem lett volna komoly kapcsolat vagy szerelem közöttünk, nem adtam oda magam. De azért 15 éves kor előtt sztem korai. Akkor még nem vagy érett hozzá.
2011. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én két hét híján 17 voltam az első alkalomkor. Nem bántam meg, nem volt korai, szép emlék maradt..

14 évesen még baromi korai!

2011. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
sztem 17
2011. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
31%

nehéz ellenállni :D de én azt mondom,16.az osztályban ezt beszéltük meg,hogy kb mindenki 16 évesen akarja.aztán a csajok szaladnak előre:már 15.kíváncsi vagyok,végül mi lesz.szóval 16.


14/F

2011. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

köszönööm a válaszokaaat..

az utlsó nagyon érdekes vooolt.. :))

Miveel nem is ismerek olyan 14 éves fiút aki szűz és nem arra hajtana h akkor most most most veszítse el...

De lehet hogy csak nekem van ilyen extra gáz haveri társaságom. :D de jó volt hallani h léteznek normális emberek is.:D

2011. ápr. 1. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!