Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen normális egy...

Hány évesen normális egy lánynak hogy elvesztítse a szűzességét?

Figyelt kérdés

14 évesen normális vagy kicsit korai?

Főleg 10en évesek véleményére vagyok kiváncsi.


14L


2011. márc. 31. 21:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szija én 14 éves lány vagyok.

Én múlt hónapban veszítettem el..

és összesen 3-szor szexeltünk de az elsőnél védekeztünk a másik 2 nél pedig nem..hiba volt és hiába most meg van a a menstruációm de félek hogy terhes vagyok..és most minden közbejött a felvételi minden és tiszta stresszes vagyok ..akkor most avval a fiúval szakítanom kel..s hát most nem sorolnám ...de az a lényeg hogy ha nagy a vágy hogy megtedd akkor se tedd meg nem vagy rá kész hidd el! én tapasztaltam és most mindenre plussz 1 lapáttal rátett...sok lesz neked is mind ez egyszerre de ha meg is teszed legyen eszed védekezz ..én most meg imátkozhatok hogy ne csússzon be 1 baba!

2011. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Elveszíteni? Könyörgöm miért nem illetitek ezt a gyönyört szebb szóval. Mikor adhatnám oda valakinek a szűzességem nem szebb? Elveszítem, mintha nem akarattal történne, mikor veszítsem el a bizalmam? Mikor osszam meg a bizalmam? Sokkal komolyabb és felelőségteljesebb.


Mond csak ki szépen: Mikor érek meg arra, hogy egy érett fiúnak odadjam a szüzességem? Ugye mennyivel másabb.


Válszom serdülőkor vége. Ez biológiai adottságoktól függ.

2011. ápr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát, minimum az a 18.

Azelőtt még gyerek, és csak elsz@rja a fejlődését...

2011. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
17-18 nem gáz addig is nemet mondani... lehet vége mert a fiu már annyira akarja de tudnia kell, hogy van benned tartás és, hogy gondolkozol... :) 14 évesen még nagyon korai :/ :)
2011. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!