Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász meg tudja állapít...

A nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy a szűzhártya szextől vagy tampontól/ujjazástól szakadt-e át?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 15:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Van sok mas weboldal a neten,ahol ugynigy kerdeseket tudsz feltenni,annyi kulonbseggel,hogy a weboldalt orvosok iranyitjak.Szerintem probalkozz egy internetes nogyogyasztol ilyet kerdezni :)
2011. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én 11 éves koromtól használtam tampont, de nem tudnám megmondani, mitől és mikor szakadt át a szűzhártyám, mert egyszer sem éreztem olyan fájdalmat. Az biztos, hogy nem az első együttlétemtől 19 évesen.:)


Amúgy mindegy, hogy anyud benn van-e veled, vagy nem, rá fog jönni. Az anyukák rájönnek, ha már nem vagy szűz.:D Anyum is rájött, de 19 évesen legalább már nem akkora gáz. Viszont ha 14 év alatti vagy, akkor rettenetesen felelőtlen és meggondolatlan is, ahogy az a bizonyos srác is, aki elvette...:S

2011. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!