Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Maszek nőnemű nőgyógyász...

Maszek nőnemű nőgyógyász Komárom, vagy Tata környékén?

Figyelt kérdés

Valaki tudna ajánlani valakit? Ja és az számít, hogy még szűz vagyok? Befolyásolja ez a vizsgálatokat? Amúgy fogamzásgátló tablettát szeretnék feliratni, meg megvizsgáltatni magam, hogy minden rendben van-e.

18/L


2011. ápr. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőid, anyukád, senki nem tud neked nőgyógyászt javasolni? Egyébként akár itt GYK-n akár goggle keresőjébe beírod, lehet találni.

A másik fele a kérdésnek meg: amíg én szűz voltam, engem csak úgy vizsgált, hogy mintát vett egy vékony pálcával, sehogy másképpen. ÉS általában először megkérdezik menstruációddal minden rendben van-e, meg azt is, hogy élsz-e nemi életet már...

2011. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy találtál-e már Nőnemű nőgyógyászt, de Komáromban Dr. Diószegi Bernadett rendel hétfő-szerda-péntek 8:00-14:00ig, magánrendelése azt hiszem 16:00tól van. Én eddig nem hozzá jártam, viszont az én nőgyógyászom sajnos elment. Egyszer voltam még csak a doktornőnél, de túl jó véleményt nem tudok mondani róla. Velem kifejezetten lenézően beszélt, persze lehet, hogy ez csak velem van így..
2012. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát róla csak rosszakat hallok sajnos.:( Elmentem egy férfi nődokihoz magánrendelésre, Kosztinhoz. Ő nagyon rendesnek tűnik, nem vizsgált meg még, bár még csak 3szor voltam nála.
2012. márc. 21. 22:37
 4/6 A kérdező kommentje:
De köszi az infót!:)
2012. márc. 21. 22:37
 5/6 anonim válasza:
Dr. Diószegi bunkó, lenéző és nem törődöm. Megalázó volt neki elmondani a problémám is, most először voltam női dokinál, de utoljára is! Az asszisztense is lekezelő! Talán magánrendelésen a jobban odateszi magát, ha fizetsz...
2019. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ice Man von Tbánya válasza:
Tegnap mielőtt elmentünk volna Dr. Diószegi Bernadett doktornő oroszlányi magánrendelésére megnéztem a véleményeket, és már van nekem is tapasztalatom (ok, nyilván nem engem vizsgált). Szerintem a doktornő, és az asszisztens is kedves volt. Árak miatt döntöttünk, mert azok elfogadhatóbbak voltak mint Tbányán, Tatán. Negatívum, hogy csak heti egy nap rendel. A hely viszont tetszett, mert új, és szépen lett kialakítva.
2019. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!