Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » TÉNYLEG nem szégyen vagy csak...

TÉNYLEG nem szégyen vagy csak megnyugtatásból mondják az embereket, hogy 23 évesen férfi létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22:37 mond hol vannak ilyen lanyok ,,, mert en meg nem talkoztam egyelsem:(
2011. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:például én. :)Engem abszolut nem zavar,sőt nagyon is tetszik.Az ilyne fiúk mindig másak,és megértőek.A nagy nőcsábászokat nem kedvelem.

Bár ezzel sok probléma is van,sajnos.Ha egy fiú 20-on felül még szűz,annak oka van.

Pl. hogy nem volt komoly kapcsolata még,és igy nincs önbizalma,vagy épp magával nincs kibékülve,vagy nagyon válogatós lányok terén(már ilyenről is hallotam,és meg is értem :) )vagy lehet más oka is.Még 20-25 év között szerintem nem ciki,mert találhat oylan lányt aki megfelelő számára,és minden jól megy,de ha már 30hoz közel van,akkor szerintem már kezd ciki lenni :S Ilyenkor már családalapításon kell gondolkodni,nem hogy mikor veszítse el a szűzességét.Ez legalább is az én véleményem.

Sok szerencsét mindenkinek.

23/L

2011. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
32%
Megnyugtatásból mondják. Mi az oka hogy szűz vagy? Nekem is volt egy kapcsolatom, amiben a fiú 25 évesen velem vesztette el. Nagyon gyerekes volt, és tehetetlen. Szakítottunk.
2011. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
66%

Azért szerintem a gyerekesség, és a tehetetlenség nem az illető szüzességével függött össze...


Előtte levő lányhoz. Oké, hogy te így gondolod, de szerintem 30 felé sem ciki. Nem is ciki, nem is szégyen. Inkább csak szomorú, hogy ha valakinek addigra nem sikerül olyan párkapcsolat, amiben megtehetné. Akkor is csak akkor, ha maga az illető szeretne párkapcsolatot.


Egyébként meg nincs olyan, hogy "kell", családalapításon gondolkodni. Erre is akkor kerül sor, amikor lesz hozzá megfelelő társ, és megfelelő körülmények. Aminek az idejét sajnos nem mindig te szabod meg. Egyébként pedig gyermeket nemzeni lehet már a szüzesség elvesztése utáni hónapokban is, sőt, akár a legelső alkalommal.

2011. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves 23:01

Tiszteletben tartom,hogy te igy gondolod a dolgokat,de az én véleményem más.Mindenkinek megvan a maga véleménye,és én még mindig azt mondom,hogy ha egy 30 éves érett féri még szűz akkor ott valami nagy baj lehet.És iges is CIKI!És még megjegyzem,hogy csak ugy általánosságban mondtam,hogy 30 körül kell családalapítason gondolkodni,nem azt mondtam hogy muszáj!Valóban sokmindentől függ.

23/L

2011. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nem szégyen!SőT inkább tiszteletre méltó,hogy nem fekszel össze minden jötmentel.Gondolom 2011 óta már nem vagy szűz,de ha mégis,még mindig nem szégyen.A nők ezt jobban értékelik,hidd el nekem.
2013. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!