Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » TÉNYLEG nem szégyen vagy csak...

TÉNYLEG nem szégyen vagy csak megnyugtatásból mondják az embereket, hogy 23 évesen férfi létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyen. Van akinek ez adatik meg.Sokkal több 20 év körüli szűz srác van mint gondolnád. Csak nem vállalják el. A csajokat pedig, ha szerelmesek, nem az első 1-2 dugás alapján ítélnek. Nyugi.
2011. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
csajok
2011. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg ez a probléma nem ennyire vicces, ahogy itt a válaszolok elpoénkodják. Pontosan ismerem a helyzetedet (a párom 30-on túl még szűz volt), minél idősebb vagy, annál nagyobb gátlásokkal kell együttélned, és annál kevesebb esélyed lesz a nőknél. Nem miattuk, hanem az önbizalomhiányod miatt. Meg mert 23 évesen és később úgy viselkedsz, mint egy tapasztalatlan tini, mert azon a szinten vagy. A hozzád való lányok viszont fényévekkel előtted járnak.

NEM a felnőttkori szüzesség a baj, hanem azok az okok, amik miatt így alakult, és azok a következmények, amiket okoz a helyzet.

Erről van egy fórum:

[link]


Én az javasolnám, hogy sürgősen próbálj összehozni egy párkapcsolatot, és ha magadtól nem megy, mielőbb kérj segítséget szakembertől. Minél előbb kapsz, annál előbb kerül helyes vágányra az életed.

2011. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
furcsának furcsa de szégyen biztos nem. amugymeg nincs a homlokodra irva srácnál meg mit számit igazábol?szerintem ez az egész szüzesség dolog tul van misztifikálva lányoknál is
2011. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
baromsag mar miert ne lenne huseges valaki ahhoz ki vel elvesziti :).... ha vegre lenne egy baratnom en nem 100% nem csalnam meg de ott ttartok , hogy meg egy csok sem volt ...sot randit se nagyon sikerul ossze hozni ,,,mindig elutatasits es kifogasok amiket kapok 22.5f
2011. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
80%
Csak akkor gáz, ha mellette 80-as szintű Paladin is vagy...
2011. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Nyugi. Tényleg nem szégyen.
2011. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

Szia! Kicsit sem kell Magad rosszul érezned!Én 25 éves fiú vagyok, sok fiú baráttal. Nem is hinnéd, mennyien nem "vesztették még el", csak a szájuk oltári nagy.

Ahogy adódik, majd összejössz a lánnyal, és minden rendben lesz. Ha most feleslegesen rágörcsölsz, és belemész elhamarkodott dolgokba, sokkal rosszabbul jársz...

2011. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Az elsővel és az utolsóval értek egyet.


Egyáltalán nem szégyen :D Vannak olyan lányok, akik szeretik az ilyen fiúkat, sőt...

2011. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
örülnék 1 ilyen pasinak:)).nem úgy mint aki most tetszik,már körbed*gta a fél várost...
2011. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!