Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megmondjam anyunak, vagy...

Megmondjam anyunak, vagy inkább várjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és arról van szó, hogy féléve járok a barátommal, és azóta már lefeküdtünk több alkalommal is. Anya tud róla, hogy van barátom, de szerintem közel sem gondolja, hogy már le is feküdtem vele. És most elküldött az iskolaorvos hormon vizsgálatra és ahhoz el kell mennünk nőgyógyászhoz is. És nagyon félek, mert a nőgyógyász minden bizonnyal látni fogja hogy már nem vagyok szűz és nemtudom hogy elfogja e mondani anyunak, vagy hogy tőlem megfogja e kérdezni és akkor mégsem hazudhatom azt hogy még szűz vagyok:/. Szerintetek elmondjam anyunak még az orvos előtt? ja és hogyan? csak mondjam meg hogy lefeküdtem a barátommal?

Köszönöm a válaszokat előre is(:


2011. ápr. 6. 16:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
36%
a világ legnagyobb tévhite, hogy a nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy lefeküdtél valakivel. vannak olyan lányok, akiknek eleve vékonyabb a szűzhártyájuk, vagy nincs is. ne parázz ilyenen.
2011. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Kingaa1 ***** válasza:
8%
van egy olyan érzésem hogy ez nálam is befog következni előbb-utóbb... nem tudom mit csinálj..
2011. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Drága cicám!

Szerencsére nagyon buta vagy, de felvilágosítalak, hogy létezik az orvosi titoktartás, amire felesküdik minden orvos. Elmondani nem fogja, de jobb lenne, ha egy kicsit több ésszel mennél bele ilyen dolgokba, nehogy 15 évesen azon bánkódj, hogy már túl vagy 3 abortuszon!

2011. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Kingaa1 ***** válasza:
37%
van egy olyan érzésem hogy ez nálam is befog következni előbb-utóbb... nem tudom mit csinálj.... csak én 17 vagyok:) (Anyuék követelése: 18év után cserélődik a személyi, onnan a magad ura... "
2011. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
0%
Letagadod és kész, mi sem könnyebb :)
2011. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

de hazudhatod, de ki fog röhögni :)


egyébként gratulálok! egy újabb csodaszép mintapéldája vagy a pokorni-magyarbálint-hillerhaver trió által véghezvitt pusztításnak az oktatási rendszerben!


14 évesen igazad van, b*sszál!!! az abortuszról se szólj majd anyádnak

2011. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
42%
nem szüzességi vizsgálatra mész, az orvos meg konkrétan leszarja hogy az nap megvizsgált x csaj közül ki szűz meg ki nem az. majd pont azzal fog foglalkozni hogy megkeresse anyádat és elmondja? ugyan már. Semmi köze hozzá, meg fel sincs jogosítva.
2011. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
10%

14 évesen már nem vagy annyira kicsi. Ha fél év együttjárás alatt lefeküdtél a barátoddal (és közben felelősen védekeztetek), nincs ebben semmi kivetnivaló.

Szerintem az volna a legjobb, ha te is úgy kezelnéd ezt, mint normális dolgot, és édesanyád felé is ezt mutatnád. Vagyis nem titkolózni kell róla, meg mindenfélét kitalálni a nőgyógyásznál, hanem simán megmondani és kész.

32N

2011. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kingaa1 ***** válasza:
86%
32/N! a gyerekedet is majd az első fiúval hagyod ágybamenni?
2011. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Kingaal!

Mi az hogy az első fiúval? Én az első barátommal vagyok (jelenleg is), most akkor nem is szeretkezhettem volna vele, mert ő az első? Amúgy 16 vagyok, most vagyok együtt 8 hónapja a párommal, és anyukám is tudja. Nem bántam meg, ő meg mondta, hogy az én dolgom. Nyilván, ha 12 évesen megb*szatom magam az első szembejövővel, az más. De ő 14 éves és fél éve vannak együtt. Amúgy Kérdező, te ismered anyukádat, hogy hogyan reagálná le.

2011. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!