Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon jó barátom. Megmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó barátom. Megmondjam neki, hogy beleszerettem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az hogy van egy lány akivel nagyon jóban vagyok, úgy 1 éve ismerem, szinte minden nap találkozom vele, de eddig mindig csak barátként tekintettem rá, tök jókat beszélgetünk satöbbi satöbbi. De most azt hiszem érzek valamit iránta, szerintetek meg kéne mondanom neki?
2011. okt. 16. 02:31
 1/6 A kérdező kommentje:
16/F
2011. okt. 16. 02:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2011. okt. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ...Ha eltudsz vele képzelni egy komoly kapcsolatot akkor igen (: De el kell döntened hogy megtartod a barátságát ami örök vagy egy pár hónapos kapcsolatért feláldozod
2011. okt. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el, de csak akkor érdemes ha nem akarna semmit utána sem romlana meg a viszony. Néha többet ér valaki barátként.
2011. okt. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondold meg,mert ha ő nem így látja,akkor a végén se barátság,se kapcsolat is kisülhet belőle.
2011. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek ;)
2011. okt. 16. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!