Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig érdemes várni a szerele...

Meddig érdemes várni a szerelemre?

Figyelt kérdés

Vagy hagyjam elveszni a fiatalságomat azzal, hogy keresem azt akivel megértem magam?


Aztán meg később jöjjek rá, hogy élnem kellett volna?


Ti voltatok már ilyen döntés előtt?

Egyáltalán számít valamit a szüzesség?


2011. ápr. 9. 20:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
A szüzesség számít is, meg nem is. Ez sokmindentől függ, egyébként ki élheted magad úgy is, hogy hajtasz közben a szerelmed után, bár ha tényleg szereted, és komolyan gondolod, akkor inkább utána fuss.
2011. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
Holnaputántól keddig.
2011. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Lehet egy párkapcsolat nagyon jó szerelem nélkül is, ha adott a testi-lelki vonzalom hozzá, ami kölcsönös, és ez nem feltétlen egyenlő a szerelemmel. Szerintem ha van egy olyan barátod, akiben megbízol, és akit szeretsz (és itt most nem akarok különbséget tenni a szerelem/szeretet/vonzalom közt), valamint akit kívánsz is, akkor legyél együtt vele.
2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

3.:

És ha ilyen nincs?:/

2011. ápr. 9. 20:27
 5/32 anonim ***** válasza:
Lány vagy?:) Korod?
2011. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,18
2011. ápr. 9. 20:31
 7/32 anonim ***** válasza:
És még szűz?:)
2011. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igen, de szerintem egyértelmű a kérdés alapján.
2011. ápr. 9. 20:35
 9/32 anonim ***** válasza:

Csak biztos akartam lenni benne:) amúgy a kérdés alapján, szerintem még most éld ki magad mielőtt férjhez mész...


Nem szeretnéd elveszíteni..?:) Csak mert én is 18 vagyok és szintén szűz, de már túllennék rajta.

2011. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

És ha ilyen nincs:


a. vársz, amíg nem lesz, ha kell, akkor évekig

b. ha nem tudsz/nem akarsz várni, akkor lefekszel az első pasival, aki adódik, függetlenül attól, hogy mit érzel iránta.


Ahogyan neked jól esik.

2011. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!