Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Érdemes lenne várni a szerelemre?

Figyelt kérdés
kb. két hónapja lett vége az első kapcsolatomnak(másfél évig tartott) sajnos elég csúnyán lett vége, de úgy érzem már túl vagyok rajta. Nagyon vágyom arra, hogy újra szerelmes lehessek, és néha kifejezetten romantikus vagyok, és álmodozom, hogy majd találok valaki sokkal jobbat. Közben akad egy-két srác, aki nyomul, de egyik iránt sem érzek semmi különöset, néha azonban úgy érzem, hogy még nem kell szerelem, csak akarok egy pasit, pl hogy végre kipróbáljam, hogy milyen a szex valaki mással. Az a baj, hogy félek attól, hogy ha a szerelemre várok, akkor talán még sokáig nem fogok lefeküdni senkivel, és talán jobb lenne addig próbálkozni olyanokkal, akikbe nem vagyok szerelmes. 18 éves múltam és úgy érzem most van az az időszak, hogy kiéljem magam. Mit gondoltok?
2009. júl. 11. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
és muszáj olyannal kiélned magad akibe nem vagy szerelmes? vagy most prédákat akarsz? vagy most mi?
2009. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szeretnék szerelmes lenni, de félek, hogy még sokáig nem találom meg a megfelelő embert, és azt nem tudom, hogy addig próbálkozzak másokkal, vagy várjak?
2009. júl. 11. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy te jól érzed magad. ha nem bánnád meg akkor miért ne? csak legyél ebben biztos, meg a srácot se verd át.
2009. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld más srácokkal......

Mert szerelem nélkül nem olyan jó......

Szerintem várd meg vele azt akit szerecc.....

De hát ez csak az én véleményem


Minden jót!

Puszy =)

2009. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon friss a szakítás, adj időt magadnak, a korodat nézve semmi sürgető nincs. Mivel csúnyán lett vége egy viszonylag hosszú kapcsolatodnak, még mindig össze vagy zavarodva szerintem és dűh is van benned. Csak kiváncsiságból én nem feküdnék le másokkal. Ismerkedj, de ne menj bele egyéjszakás kalandokba a szex miatt. Lehet jól kiéled magadat, ahogy Te is írod, de belül ürességet fogsz érezni, hidd el. Semmi nem történik, ha néhány hónapig kimarad a szex az életedből. Járj társaságba, bulizz, csavarogj jó nagyokat a városban, pihenj, olvass, nézz jó kis romantikus filmeket:) Biztos vagyok benne, hogy ismét találsz majd olyan fiút,akihez érzelmileg is közöd lesz.
2009. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak eggyet tudok érteni az előttem hozzászólóval. Ne ugorj fejest ujjabb kapcsiba, járj társaságba élvezd az életet, barátkozz, valósídsd meg önmagad.

31/f

2009. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!