Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány elveszti a szüzess...

Ha egy lány elveszti a szüzességét, jobban fogja kívánni a szexet?

Figyelt kérdés

Úgyértem,miután elvesztette, akkor gyakrabban fogja kívánni? nem fog úgy gondolkozni mint előtte meg stb.

előre is köszönöm szépen.

20/F


2011. ápr. 10. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
jah. eleve benne a van a vérükben a f@széhség, annyi h ezután nem kellesz elfojtania.
2011. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja jobban kivanni, sem kevesbe.

Ha jo vagy, es jol esik neki, akkor azert fogja kivanni, nem azert mert mar nem szuz.

2011. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
úgy általában nem fogja jobban kívánni. de én rögtön az első után alig bírtam, hogy ne folytassuk (a páromnak is én voltam akkor az első és hát eléggé kifulladt), mire a párom ilyen tudományos hangon megszólalt, hogy "tudod olvastam, hogy aki először szeretkezett az mennyire akarja még, ez általános a nőknél". na ez a tudós-hang egy kicsit lelohasztott, de aztán jót nevettünk, épp volt ideje kipihenni a fáradalmakat és máris kezdtük újra. ez tényleg attól lehet, hogy valami addig ismeretlen, jó dolog történik az emberrel, de aztán ez elég rövid idő alatt normális szintre megy (kivéve akinél nem, de az pl. nimfomán, ilyesmi)
2011. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én az első, illetve az első pár alkalom után azt hittem frigid vagyok, úgyhogy nem is értettem mit szeretnek ezen mások....
2011. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nemfeltétlen fogod jobban kivánni,de minél többször csinálod annál jobb lesz!!! Fontosnak tartom,hogy szeresd azt akivel csinálod,és az összeszokás is fontos!
2011. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kívánod jobban a szexet, csak már lesz kivel csinálni és nem leszel olyan "gyámoltalan", félénk és ezeknek a gátlásoknak a hiánya okozza a kezdeti "pocok szindrómát" (éjjel-nappal). Egy idő után ez az érzés már nem lesz újdonság, normalizálódik a helyzet.
2011. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez természetes!! De csak akkor ha élvezi, ha nem akkor nyilván nem kap rá!! Nekem volt egy barátnőm akinek elvettem de annyira nem élvezte hogy csak feküdt mindig nem csinált semmit!! Mondjuk elég tág volt lehet azért
2013. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!