Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most ti mit tanácsolnátok neki?

Most ti mit tanácsolnátok neki?

Figyelt kérdés

barátom 18éves én 16 ő már rég nem szűz és nem rég meg kérdezte barátnőm hogyan bánjon egy szűz lánnyal barátnőm nem mondott semmit de elmodnta nekem h mit mondot kérdezett szerintetek barátnőm mit tanácsoljon neki és hogy...1éve vagyunk együtt...


NORMÁLIS válaszokat légyszíves


2011. ápr. 15. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

ennyi idő után engedhetnél neki igazán. nekem is most lesz az első, mi 4hónaposak vagyunk, de imádom a párom.

16/L

2011. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze.. mostműár igen csak h nem volt még szűz lánnyal és mondta bnőmnek h lehet nem tud velük bánni ... picit megijesztett...
2011. ápr. 15. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha felkészült vagy rá meg akarod akkor semmi különöset nem kell mondani neki. Legyen óvatos, figyeljen rád, meg a szokásos maszlag. De lehet nem kéne így megkerülni a dolgokat, 1 év után te is leülhetnél vele hogy mi lenne ha....

18/L

2011. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legyen nagyon óvatos. Csak rád figyeljen.


De Te ezt most elmondod neki?

2011. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele erről. Meg ennyi idő után szerintem úgyis tudja neked mi esik jól, hogy simogasson etc. Ki nem parázna előtte egy kicsit? Nyugi, szerintem engedj neki!
2011. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"szűzlányokkal bánni" hát ez érdekesen hangzik.Szerintem semmi különöset nem von maga után max figyel arra hogy lehet neked fájni fog meg vérezni fogsz. Bár nálam egyik sem jelentkezett.
2011. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát...egyszer mindent ki kell próbálni pozitívan kell nézni mindent
2011. ápr. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!