Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tanácsolnátok a helyemben?

Mit tanácsolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Egyik legkedvesebb barátom elmúlt 25 éves, nem volt soha az a kimondott csajozógép. Utolsó barátnőjének elmondta, hogy még nem feküdt le nővel, mire másnap a lány sms-ben szakított vele, mondván, hogy megijedt a szituációtól. A lányt én is ismertem, szolíd 23-24 éves normális csajnak tűnt, enyhén meglepődtem. A barátom természetesen kiakadt, addig sem nagy önbizalma a béka segge alá csúszott. Társaságunkból volt aki javasolta egy igényes prostituált igénybevételét, amit én elvből nem tartok jó ötletnek. Várom a véleményeteket, ha tudtok írjatok nemet és kort! Köszi!
2011. márc. 14. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
feküdjön le azzal, akivel akar. vagy vedd el a szüzességét te.
2011. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Az mitől lesz jobb, hogy egy prostival elveszti? Azért, mert összeakadt egy ilyen nemnormális lánnyal, attól még nem kéne letörnie. Jó nincs önbizalma, de ilyen lány miatt meg nem kéne így összeroskadni, még jó hogy nem vele veszítette el.-.-

Azzal meg nincs baj, hogy szűz. Ha összeakadnék egy ilyen sráccal tutira nem hajtanám el ezért. A lánytól meg, ha kérdező beszélőviszonyban vagy vele, megkéne kérdezni, hogy mégis miért csinálta ezt?-de ha rég történt az eset, akkor felejtős.

Az sem baj, ha nem csajozó gép. egyébként azt is lehetne, hogy te kérdező, és a többi haverod az egyik lányismerősötöket beajánlanátok nála, hátha kialakulna közöttük egy kapcsolat.

2011. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
94%
ezért szakitani vele SMS-ben??!!!hát ez hülye!ha megtudnám hogy még szűz akkor jobban megbecsülném és örülnék h előttem nem "kotorászott" más nőkben.és ha érzel iránta valamit meg ő is iránta szerintem elvehetnéd te is a szüzességét.
2011. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam, hogy én is fiú vagyok. Így nem szeretném elvenni neki. :)
2011. márc. 14. 12:46
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Inkább kereshetne egy másik szüzet.
2011. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

rendkívül értelmes barátnője volt(N)

na mindegy.... viszont én a prostis dolgot elutasítom, szerintem a barátod megalázónak tartaná, hogy csak egy prostival tudja elveszíteni. az én párom se volt nagy csajozó gép, őt is el akarták vinni a spanok egy szaknőhöz...de ő az utolsó pillanatban meggondolta magát... megismerkedett velem, szerelmesek lettünk, és 20 évesen elvesztette a szüzességét a szeremével, vagyis velem.ha őt annyira zavarja, hogy szűz, akkor majd ő elmegy a saját akaratából prostizni, vagy megvárja az igazit.:)

2011. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Utolsó barátnőjének elmondta..." Tehát akkor biztos korábban is volt már barátnője, de ha volt is nem jutottak el a szexig. Az a lány meg jó bunkó, ha még arra sem képes, hogy a szemébe mondja a másiknak mi a baja vele. "...szolíd 23-24 éves normális csajnak tűnt" alamuszi macska nagyot ugrik, parázs alatt lakik a tűz, stb.

Prostit semmiféleképpen nem ajánlanék neki, inkább hozd össze valami bevállalósabb csajjal, aki kevésbé "...szolíd 23-24 éves normális csaj". ;) Esetleg ha ő talál magának, kevésbé legyen őszinte...nekem se vette észre a csaj, hogy ő az első nekem, pedig én is sokáig tartogattam magamat. 28 F

2011. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Prosti tehát kilőve. Köszönettel olvasva az eddigi válaszokat, azt szűrtem le, hogy keressen egy bevállalós csajt, ne árulja el, hogy ez lesz az első, lesz ami lesz. Lehet, hogy ezt kéne tanácsolnom neki.
2011. márc. 16. 15:54
 9/17 anonim válasza:
sztem ne legyen kilőve de ez alapbol abnormális és sztem undoritó h valaki ennyire bal....legyen h 25 évesen még szűz.ez oltásxd.én a helyetekben odakötözném az ágyhoz és ráengednék 20 prostit hagy dolgozzák ki igen ezt kellene tennetek:)
2011. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Érdekes az utolsó vélemény, megvalósítása anyagi csőd lenne. :) Azért érdekelne, hogy fiú vagy lány vagy-e kedves utolsó válaszadó, gyaníthatóan a fiatalabb korosztályból.
2011. márc. 16. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!