Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem sikerült a első szex, mit...

Nem sikerült a első szex, mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval megpróbáltunk lefeküdni a barátnőmmel,de nem jött össze! :S

Minden tökéletes volt,gyertyák,kellemes zene,én is akartam,ő is akarta.3 órán át próbálkoztunk,de nem sikerült!:/

Az volt a fő probléma,h mikor felállította a barátnőm és ráhúztuk a gumit azonnal elkezdet lankadni,ő (mivel még szintén szűz) pedig nem volt elég tág hozzá,vagy én nem is tudom.A lényeg h nem tudtam behatolni,pedig előtte nagyon sokat pettingeltünk,már kitágítottam annyira,h 2 ujjam is bemenjen,de amikor oda jutottunk,h összetesszük amink van,addigra már annyira lelankadtam,h nem tudtam betenni.Egyszerűen hiába próbálkoztunk 4x is ... nem sikerült,a gumi után mindig lelankadt,pedig nagyon akartuk mind a ketten.

Aztán meg már a kedvem is elment az egésztől. Pedig sokszor van spontán merevedésem,akkor bezzeg áll,mint a cövek,akár 10-15percig is.Ebben a helyzetben azonban valahogy beijedt!XD

Tablettás módszererel pedig nem próbálkozhatunk,mert ő még csak 16 éves és szülő is kell hozzá,az meg ugyebár húzós lenne. :S

Én 18/F vok.

Kérlek segítsetek,valaki aki már tapasztaltabb!:D

Hülyék kíméljenek!


2010. aug. 10. 19:25
1 2
 1/16 anonim válasza:

idegeskedtetek mind a ketten. nekünk sem sikerült annyira jól az első. 2-3 próbálkozás után a barátnőd csak lesz már olyan tág,hogy tudjátok majd élvezni:)

Te pedig lazíts:)

2010. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Közvetlenül előtte ujjazd. Ha bemegy két ujj, akkor mehet. Nekünk sem ment elsőre. Sőt, másodszorra sem...talán 3. vagy 4. alkalomkor sikerült:D Ez van:)
2010. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a tablettához nem kell szülő :)
2010. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

16 évesen azért akkor se szedjen tablettát, akár kell szülő hozzá, akár nem.

Kérdező: Gyakorolj otthon a gumival.

2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekünk se sikerült az első, ez nem tragédia ami történt, ne izguljatok:) Talán csak nem engedtétek el kellően magatokat. Majd a következő vagy az az utáni jobb lesz:)

L19

2010. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Valószínű azon stresszelsz végig hogy miért nem megy már végre??? Mi a fene bajom???? Neki mi a baja????? :D

Gondolj arra hogy milyen csodás barátnőd van, milyen gyönyörű, blabla.... tereld el a figyelmed arról hogy ez lesz az első. És még az is lehet hogy ha mindezt mondod is neki akkor ő is ellazul.

2010. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

tablettahoz nem kell szulo, a csaj elmegy a noidokihoz, megmondja hogy tabi kell neki es minden szuli akarmi nelkul kiirja....en is 16 vagyok, es szedek fog. gatlot.

Miert ne szedjen? legalabb rendbe hozza a menzeszet is,borproblemakra is jo meg minden.. szoval...

Am meg szerintem kicsit varjatok vele..mert ez most gondolom mind a kettiteknek ugymiond "kudarc" volt. maj par het mulva amikor ezt elfelejtitek probalkozzatok ujra, s ne arra gondolj h most mindenkeppen szexelni kell...hanem csak pettingeljetek...es majd ha az kozben mind a ketten ugy erzitek hogy keszen alltok ra... akkor mehet a menet :D de sztem igy hogy megbeszelitek, hogy ekkor es akkor lesz az elso...ez igy minden lesz csak szex nem :D

16/L

2010. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kerdesemvan ***** válasza:
30%

Mi az elsőnél nem védekeztünk.Kikapásos verzót választottuk,utánna stresszeltem magam egy honapig de minden rendben volt.

Tablettához meg nem kell doki,csak pénz:)

2010. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az h tablettához nem kell doki elég nagy hülye bárki is írta ahhoz kelll tudni h nincs e esetleg vérzékeny a családban mert esetleg baja lehet tőle jobb ha a doki írja ki én is 16 évesen kezdtem el a szüleim a mai napig nem tudják am sok sikert
2010. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kerdesemvan ***** válasza:
Nem fogamzásgátlóra gondoltam hanem 72 orásra. És olyat már vásároltam nem kellet hozzá felírja a doki,és még akkor a 18-at sem töltöttem be.Nem volt tőlle semmi bajom épp ellenkezőleg nem fájt annyira a hasam a menses ideje allat és helyre tolta azóta pontosabban érkezik.
2010. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!