Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Szesze kérdése:

Mi a velemenyetek arrol hogy egy eddigi rendes lany, megvaltozik es ahelyet, hogy tovabra is a "mesebeli hercegre" varna, egyejszakas kalandba veszti el?

Figyelt kérdés
amugy 20 vagyok, es megelegeltem ha egy pasi megtudja rolma h 17/18/19/20 evesen meg szuz vagyok, ugy neznek ram mint egy foldonkivulire...volt egy pettingem egy pasival nemregibe(h veletlen vagy sors azt nem tudom de en nem igy terveztem) es ugy gondolom h ejott az ido...Szerintetek?
2011. ápr. 18. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A mesebeli herceg és az egy éjszakás kaland közt is van ám átmenet. De ha te így szeretnéd, akkor így csináld..
2011. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most mit számít mit gondolunk, innen senkivel se fogsz találkozni. Ha téged nem zavar akkor nem mind1? Nem kötelező szerelmeddel elveszíteni.


Legalább 1 gonddal kevesebb

2011. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elsonek: na jo kicsit eltuloztam, ugy ertettem h erzelmek nelkul:)


a masadiknak meg uzenem h ide kerdezni jonnek az emberek nem kell igy leszolni:-??

2011. ápr. 18. 19:13
 4/10 Horkýže Slíže ***** válasza:

Ez akkora hulyeseg varni a herceget/ami raadasul hulye kitalacio/....csak ido vesztegetes....szorakozni kell es elvezni a eletet a lehetseges herceg jeloltekkel.Ha belegondolok mikbol maradtam volna ki ha csak ugy varok........Azt se ertem miert csinal valaki ilyen nagy dolgot a szuzesseg elvesztesebol,az csak egy hartya ott.nem azt mondom hogy most akarkivel aki szembe jon el kell vetetni a szuzesseged,de miert kell annyira ragaszkodni hozza hogy majd eletem szerelme vegye el.Legfontosabb hogy a aktualis paroddal legyen jo nem az hogy ki milyen hartyat szakit at.........

21/L

2011. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Azt csinálsz, amit akarsz, de a te bajod, ha egy jöttmentnek odadobod magad mint valami húst, ha képes vagy erre, akkor pedig annyira sekélyes az érzelmi világod, hogy úgysem fog zavarni.
2011. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is vártam, és várok is, de már nem a "hercegemre"...

Sokáig siránkoztam, hogy nem kellek senkinek, de kellek, csak annak, aki nekem nem. Inkább vagyok egyedül, mint azzal akihez nem vonzódom, de ha találkoznék egy sráccal, akihez vonzódom, és mondjuk nem lennék szerelmes, szerintem simán lefeküdnék vele, szóval megérte várnom? Hát nem, tényleg csak úgy lehetnék egy olyan sráccal együtt, mint pl. aki most is tetszik, ha egy ribi lennék, és egy éjszaka kavarnánk, amúgy sosem lesz olyan pasim...

20/L

Ui.: és igen nekem számít a külső, nagyon is persze ez nem azt jelenti, hogy a belső nem, de azért a külső legalább annyira fontos, mint a belső.

2011. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy vélemény, nem a dolog ellen szeretnék beszélni csak azt tanácsolom gondolj át előtte egy-két dolgot. Pl:

- Megy-e érzelem nélkül azaz hidegen fog-e hagyni a dolog ha a srác esetleg nem hív többet vagy mégis, de csak szexelni.

- ha még nem vesztetted el senkivel akkor valszeg nem volt normális párkapcsolatot, azon hogy most egyedül vagy és elveszted idegen pasival nem fog változtatni a tényen, hogy nincs párod aki szeresen. Szerintem ez nem jelent különösebb előnyt a pártalálásban.

- és ha elveszted akkor csak találkozgatsz utána néha egy-két pasival szexelni amíg nem lesz rendes párkapcsolatod. De ott lesz a tudat, hogy nem vagy szűz amúgy veszem a jelen esetben pozitív lenne számodra.

- mennyire fontos ez neked.

Csak ezeket gondoldd át és dönts belátásod szerint :).

2011. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az érzelem nélküli szex még a gyakorlottabb ribancoknak is gondot okoz néha. És írták, tényleg van átmenet ak.rvulás és a herceg között.
2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Inkább várj, amíg nem jön egy kedves fiú, akibe beleszeretsz, vele nagyobb élmény lesz... Főleg ha még szűz vagy :)
2011. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az ilyet undorítónak találom.

Ha ezt tudnám meg a barátnőmről az tuti, hogy többet szóba sem állok vele, nem hogy még vele legyek...

Ha egy ilyet megcsinál valaki akkor a srác úgyis dicsekedni fog, hogy ez volt meg neki meg az, utána meg majd mennek oda hozzád mert egy k**vának néznek.

Erről ennyit, szerintem jobb ha inkább vársz arra akire kell és nem cseszed el az életed ilyennel.


19/f

2011. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!